Ισλανδία Στην Ισλανδία της φωτιάς και του πάγου

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Nα το ματαξαναπώ λοιπόν....
τέλεια αφήγηση και εικόνες ..... :clap:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Λοιπόν διάβαζα, κατάπινα χάπια, ξαναδιάβαζα. Καλά τα πήγαινα, ήμουν σχετικά ήρεμη, μετά όμως έφτασα στο Σέλας και τα χάπια δεν ήταν αρκετά για να διατηρήσω την ψυχραιμία μου, δεν είναι μόνο η ιστορία είναι καπάκι και οι φωτογραφίες που με αποτελειώνουν. Πάω να πάρω ενέσεις και επανέρχομαι για την συνέχεια της ιστορίας.:bash::harakiri::russianroulette:
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Άσε τα σάπια, τάχα μου σε έπιασε ο πόνος για τα μέλη του φόρουμ:bleh:, και πιάσε το πληκτρολόγιο. Έχω έτοιμες τις ενέσεις και περιμένω.:reading:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Πω πω δεν θα ξαναγράψω, οι ιστορίες μου βλάπτουν σοβαρά την υγεία των μελών του φόρουμ :lol:
:shock:...όχι...μην το ξαναπείς...;)

Μια τρεμούλα στα χέρια την έχω, βλέμμα απλανές, στόμα να χάσκει...μια χαρά με βρίσκω...μ΄αρέσει...:D
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.763
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Από τις πιο όμορφες φωτογραφίες που έχω δει εδώ και πολύ καιρό. Αλλά είναι κι αυτή η Ισλανδία πολύ φωτογενής βρε παιδί μου, σαν φωτομοντέλο ένα πράγμα...
Hydronetta μεγάλες πληγές ανοίγεις...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Από τις πιο όμορφες φωτογραφίες που έχω δει εδώ και πολύ καιρό. Αλλά είναι κι αυτή η Ισλανδία πολύ φωτογενής βρε παιδί μου, σαν φωτομοντέλο ένα πράγμα...
Hydronetta μεγάλες πληγές ανοίγεις...
άμα είναι όμορφο το "μοντέλο", μπορείς να βγάλεις άσχημες φωτογραφίες;;;;
νομίζω ότι σημασία παίζει και το "γυμνό" του τοπίου.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.763
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
άμα είναι όμορφο το "μοντέλο", μπορείς να βγάλεις άσχημες φωτογραφίες;;;;
νομίζω ότι σημασία παίζει και το "γυμνό" του τοπίου.
Kαι όμορφο μοντέλο και γυμνό :haha::haha::haha: Αυτά είναι! :clap:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μια απορία για το ταξίδι σου: αφού ανέβηκες Άκουρερι, πώς και δε νοίκιασες από εκεί αυτοκίνητο και να επιστρέψεις Ρέυκιαβικ κάνοντας το γύρο του νησιού προς τα ανατολικά (ώστε καθοδόν να δεις νότια Ισλανδία και παγετώνες);
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μια απορία για το ταξίδι σου: αφού ανέβηκες Άκουρερι, πώς και δε νοίκιασες από εκεί αυτοκίνητο και να επιστρέψεις Ρέυκιαβικ κάνοντας το γύρο του νησιού προς τα ανατολικά (ώστε καθοδόν να δεις νότια Ισλανδία και παγετώνες);
Η περιήγηση καθορίστηκε βάσει του συνεδρίου. Έτσι πήγαμε πριν το συνέδριο βορρά με το γκρουπ και μετά το περας του συνεδρίου πήγαμε οι δυό μας νότο. Δυστυχώς ο χρόνος ήταν περιορισμένος κι έτσι δεν μπορέσαμε να κάνουμε πλήρη γύρο. Εντούτοις αν η νοσταλγία με οδηγήσει πάλι στην Ισλανδία, θα κάνω Snaefell, West Fjords και ανατολικό κομμάτι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.437
Μέλη
38.921
Νεότερο μέλος
ArisSophie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom