Σουηδία Στοκχόλμη – Τέσσερις ημέρες, τέσσερις εποχές

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ονειρεμένο Ταξίδι
γύρος του κόσμου
Ο Ιούλιος θεωρείται γενικά καλή εποχή για Στοκχόλμη. Εχει υψηλότερες θερμοκρασίες και μεγαλύτερες ημέρες. 'Ομως ταυτόχρονα, έχει περισσότερες βροχές και υψηλότερες τιμές (high season).

Αν μείνεις μόνο στη Στοκχόλμη 4-5 μέρες είναι μια χαρά για να την περπατήσεις αρκετά, να πας σε κάποια μουσεία (αν σε ενδιαφέρουν) να πας και στα μεγάλα πάρκα και να κάνεις και την κρουαζιέρα στο αρχιπέλαγο.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Με δεδομενο οτι πας την καλυτερη εποχη, νομιζω οτι 4 μερες ειναι λιγες. Καλοκαιρι ειναι υπεροχη η κρουαζιερα στο αρχιπελαγος, αλλα και μια μερα.
Οταν μιλας για κρουαζιερα αναφερεσαι σε καποια συγκεκριμενη; Βλεπω πολλες σε διαφορα site και εχω μπερδευτει. Για οποιον δεν καταλαβε, ναι προετοιμαζομαι :lol:
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
anny η ιστορια σου ειναι κατατοπιστικη και χρησιμη. Θα την εχω για οδηγο οταν παω. Παντα τετοια!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.861
Likes
26.605
anny η ιστορια σου ειναι κατατοπιστικη και χρησιμη. Θα την εχω για οδηγο οταν παω. Παντα τετοια!
Η anny μας δεν είναι πια μαζί μας,οι ιστορίες της όμως και οι οδηγίες της
πάντα θα μας συντροφεύουν.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Ωχ! Τωρα παγωσα! Και λυπηθηκα σαν να τη γνωριζα προσωπικα. Ειναι μια στιγμη που δυσκολευεται κανεις να καταλαβει αυτο που διαβαζει. Κριμα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.074
Μηνύματα
879.683
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom