Συναντηση Τραβελστοριστων στα Χανια

Μηνύματα
21
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΗΣΙΑ ΦΙΤΖΙ
Εχουμε και αλλα Ντορα μου...δεν τελειωσαμε εδω....η Ευα εδωσε ρεσιταλ στο γελιο...περασαμε τελεια....θα ενημερωθειτε για την επομενη....

Κλασική Εύα!!!!!και που να δουλεύεις μαζί της!!!Θα χαρώ πολύ να έρθω στην επόμενη!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Κλασική Εύα!!!!!και που να δουλεύεις μαζί της!!!Θα χαρώ πολύ να έρθω στην επόμενη!

Γειααααααααα μόλις γύρισα από Κουβανέζικη βραδιά. ήταν απίθανα. Αθηναίοι όσοι έχετε πάει να πάτε γιατί σας σας καλέσει, στην πίστα.

Η Έυα. έχεις ακούσει το τραγούδι: Μορένα μορενίτα μου γλυκειά;
έτσι ήταν . μου θύμισε τις μεξικάνες. σε πια πλαζ κάνει ηλιοθεραπεία;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Γειααααααααα μόλις γύρισα από Κουβανέζικη βραδιά. ήταν απίθανα. Αθηναίοι όσοι έχετε πάει να πάτε γιατί σας σας καλέσει, στην πίστα
Δε βοηθάει η διαμόρφωση του χώρου για κάτι τέτοιο, η σκηνή του Badminton δεν έχει είσοδο από μπροστά, και εκτός σκηνής δεν υπάρχει χώρος.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Δε βοηθάει η διαμόρφωση του χώρου για κάτι τέτοιο, η σκηνή του Badminton δεν έχει είσοδο από μπροστά, και εκτός σκηνής δεν υπάρχει χώρος.
Το καταλαβαίνω γιατί έχω πάει μια φόρα badminton.
θα είναι πιο απόμακροι από τους θεατές. εδώ τους πλησιάσαμε στο ένα μέτρο.
αλλά πάντως αξίζει ο κόπος
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Το καταλαβαίνω γιατί έχω πάει μια φόρα badminton.
θα είναι πιο απόμακροι από τους θεατές. εδώ τους πλησιάσαμε στο ένα μέτρο.
αλλά πάντως αξίζει ο κόπος
Είδωμεν.... Όσοι πάμε, θα σας πούμε το βράδυ πως ήτανε κι εδώ :)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
ai674.photobucket.com_albums_vv103_garazo_chania_20sinadhsh_DSC03514.jpg


Μια εικονα απο το Καρναγιο στο παλιο λιμανι των Χανιων....το φαγητο ηταν εξαιρετικο.....δεν θα ελεγα ομως οτι ηταν αψογοι επαγγελματιες...αποψη μου παντα

ai674.photobucket.com_albums_vv103_garazo_DSC03533.jpg


Στάκα.....η πετσα απο το γαλα που βραζει μαζι με αλευρι και βουτηρο....τα συστατικα σε σωστες αναλογιες....ισως η ωραιωτερη που εχω δοκιμασει
Οσοι εχουν τρυγλυκεριδια....παρακαλουνται να αποφυγουν ακομα και την αναγνωση:haha::haha:



ai674.photobucket.com_albums_vv103_garazo_DSC03536.jpg

Ενα ακομα τελειο εδεσαμα το χορτοκαλιτσουνο.....σπιτικο φυλλο με αγρια χορτα και ντοπιο τυρι Χανιωτικο

ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ai674.photobucket.com_albums_vv103_garazo_DSC03565.jpg


Τα δωρα που εφερε η Βαρσα σε ολους τους καλεσμενους (Ναι μου το επετρεψε να το γραψω μην ακουσω παλι παρατραγουδα!!!)

Το δικο μου δωρο ηταν το μπλε κουραμπιεδες Υπατης με βουτηρο γαλακτος και καβουρδισμενο αμυγδαλο...ΚΟΛΑΣΗ....την επομενη υπηρχε μονο το κουτι... η αχνη...αα και η ζελατινη που ηταν τυλιγμενοι...


ai674.photobucket.com_albums_vv103_garazo_chania_20sinadhsh_DSC03568.jpg


Τα δωρα που μας εφερε η LULLU απο το γαμο της μπομπονιερες και κουφετα



Και τελος τα δωρα που πηραμε δια χειρος Soudianou......Φρασκια ριγανη....και αγριο φασκομηλο βουνου....τετοιο αρωμα και απο τα δυο δεν μπορειται να φανταστειτε


ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΣΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ - ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ !!!!!!!!

ai674.photobucket.com_albums_vv103_garazo_chania_20sinadhsh_DSC03567.jpg
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Καλά, ε, μιλάμε για την απόλυτη γευστική κόλαση!

Τι φοβερά φαγητά είναι αυτά; (πλην σκουλικίων :haha: )... τι κρίμα να μην σας γνωρίζω πέρυσι που ταξίδεψα στο νησί σας.

Επίσης, πολύ όμορφη η ανταλλαγή των δώρων σας....μπράβο σας και πάλι που περάσατε τόσο καλά! ;););)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Καλά, ε, μιλάμε για την απόλυτη γευστική κόλαση!

Τι φοβερά φαγητά είναι αυτά; (πλην σκουλικίων :haha: )... τι κρίμα να μην σας γνωρίζω πέρυσι που ταξίδεψα στο νησί σας.

Επίσης, πολύ όμορφη η ανταλλαγή των δώρων σας....μπράβο σας και πάλι που περάσατε τόσο καλά! ;););)
Κεικ σε ευχαριστουμε.... για πρωτη συναντηση νομιζω οτι οργανωθηκαμε καλα και ηταν πολυ πετυχημενη...κυριως εδεσε η χημεια ολων.....

Μηπως μετα απο οσα διαβασες να αλλαξεις αυτο το τιτλο στο αβαταρ σου???? Ή ακομα προβληματιζεσαι ?????
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
μου αρεσει που εχετε υλικο για να μας κανετε να ζηλεψουμε. μας πεισατε καλη μας κυρια θα ερθουμε
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
μου αρεσει που εχετε υλικο για να μας κανετε να ζηλεψουμε. μας πεισατε καλη μας κυρια θα ερθουμε
Στην ιδια θεση που μου ζητησες θα καθησεις????....να τη κρατησω????....ενημερωσα τη beba...οντως καθησε διπλα μου ...και να δεις πως ξεθαρεψε!!!!!ουτε που το περιμενα....ειναι καταπληκτικη
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
υπήρχε και μιά άλλη ανταλλαγή δώρων που δεν αναφέρθηκε....
ανταλλάξαμε κόκκαλα για την φανούλα!!:D:D
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
Ας βαλω και γω μια φωτογραφια που δεν ειναι φαγητο αλλα την τραβηξα την ωρα του φαγητου απο τη θεση που καθομουνα στο καρναγιο.
Χανια-πανεμορφα!!!:clap:
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.701
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom