Ουγγαρία Ταξίδι στη Βουδαπέστη

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν είναι και τόσο ανόμοια.
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
Παντως το cafe Gerbeaud δεν μου φαινεται και πολυ φθηνο στις τιμες του ,το αντιθετο που ακριβο θα ελεγα.
 

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Παντως το cafe Gerbeaud δεν μου φαινεται και πολυ φθηνο στις τιμες του ,το αντιθετο που ακριβο θα ελεγα.
Και ακριβούτσικο είναι και υπερεκτιμημένο θα έλεγα...
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΑΣ ειναι καλα η RYANAIR εκλεισα με 19ε με επιστροφη τον Μαιο:lol::clap:
 

snapper

Member
Μηνύματα
29
Likes
80
Επόμενο Ταξίδι
?
Να προσθέσω στις πληροφορίες για την πόλη, ένα εστιατόριο με ουγγρική κουζίνα που μου πρότεινε κάτοικος Βουδαπέστης ως αυτό με το καλύτερο value for money.
''TUKORY ETTEREM'' , Hold utca 15, στάση μετρό μπλε γραμμής Arany Janos, κόκκινης Kossuth ter, περίπου πίσω απο το Κοινοβούλιο.
Πραγματικά εξαιρετικό για τις τιμές του. Δοκιμάστε το.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Συνεχιζω με ερωτησεις :
- Kαρτα για μετρο χρειαζομαστε σιγουρα; Γιατι μου φαινονται λογικες οι αποστασεις για περπατημα;;; Με ξεγελαει το google map?

Για το Memento Park Budapest δεν βλεπω πολλες αναφορες .... Με τι παμε; Βρηκα αυτα Where is it located? | Memento Park Budapest - Communist statues and ghosts of communist dictatorship αλλα δεν ξερω με τι αξιζει αν παμε καλυτερα .... με Version "a" ή Version "b"?
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
bahari η ιστορία σου καταπληκτική!! ομολογώ οτι είμαι στα μισά!! Το βράδυ έκλεισα για Βουδαπέστη 7 Μαρτίου με το αμόρε κ από τότε συγκεντρώνω πληροφορίες!!! Με τι να σε δωροδοκήσω για τις 17 σελίδες σκονάκια ??? :bleh::haha:
 

kimigaz

Member
Μηνύματα
55
Likes
5
Ξέρει κανεις ποια η διαφορά της κάρτας πολλαπλών διαδρομών με την κάρτα Budapest Discount Card? Αξιζει η δεύτερη τα παραπάνω χρήματα,έχει σημαντικές εκπτώσεις?
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ξέρει κανεις ποια η διαφορά της κάρτας πολλαπλών διαδρομών με την κάρτα Budapest Discount Card? Αξιζει η δεύτερη τα παραπάνω χρήματα,έχει σημαντικές εκπτώσεις?
αυτη ειναι η διαφορά που λες και εσύ... Η μια είναι εισιτήριο απεριορίστων διαδρομών για 3 ή 7 μέρες.... Η Budapest Discount Card εχει και εκπτώσεις σε μουσεία κα άλλα τέτοια.... Κανε τους υπολογισμούς σου και δες τι σε συμφέρει! Εμενα δεν με συμφερει, αν και θα παμε σε μουσεια.... Μου φαινεται ακριβη!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Η bahari οντως εχει εκδοσει ολοκληρο ταξιδιωτικο οδηγο! Πολύ καλη δουλεια!!! Ψηφιζω και εγω "bahari planet"!!!
Εμενα θα μου απαντησει κανεις στο πιο πανω???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.698
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom