Ουγγαρία Ταξίδι στη Βουδαπέστη

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εκλεισα να παω μαιο,,θελω να κανω και λουτρα και μασαζ .μπορείτε να μου δώσετε πληροφορειες??
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
Επεστρεψα και εγω απο την Βουδαπεστη την Κυριακη το βραδυ και η αυρα αυτου του ταξιδιου μπορω να πω οτι ηταν θετικη και οικονομικη.Αρκετο κρυο βεβαια αλλα με τοσο καλο συστημα μεταφορας δεν το ενιωθες για πολυ.Σιγουρα θα ξαναπηγαινα αλλα τοσο συντομα,προς το παρον η Σεβιλλη με φωναζει η Μαδριτη η Πραγα η Πολωνια αλλα και η Φλωρεντια...............κ.α.Ειθε η ryanair να ανοιξει και αλλους αμεσους προορισμους προς τα εκει που θελω.
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
Σε ευχαριστώ κανε τα κουμαντα σου,:p:clap: και ότι κάνεις , θέλω να μου το πεις . Εγώ θα πάω τον Μάιο ,και θέλω να είμαι ετοιμασμένος .
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σε ευχαριστώ κανε τα κουμαντα σου,:p:clap: και ότι κάνεις , θέλω να μου το πεις . Εγώ θα πάω τον Μάιο ,και θέλω να είμαι ετοιμασμένος .
500 σελίδες στο φόρουμ για Βουδαπέστη, αλλά πιστεύω η δική μου συνεισφορά θα είναι καθοριστική :bleh:
Τι αγχώνεσαι μέχρι το Μάιο που θα πας θα έχει πάει ήδη το μισό φόρουμ
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ριο
Δεν εκανα λουτρα αλλα πηγα σε 2 να τα δω και να παρω τιμες αλλα δεν ειχα μαγιο μαζι μου.Σαββατο απεφυγε να πας γινεται πανικος ειδικα σε αυτα που ειναι πισω απο το HOSOK TERE στο παρκο που ειναι και υπαιθρια.Στο ξενοδοχειο γκελερτ ειναι καλα ειδικα μετα το κατεβασμα του λοφου για χαλαρωμα.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
στο σπηλαιο πηγε κανείς;στο λαβύρινθο; αξίζει;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
έχω πάει, και ακόμα κλαίω τα λεφτά που έσκασα. Άμα πας πρώτη φορά στην Βουδαπέστη, μη το διανοηθείς να πας εκεί, τζάμπα χρόνος και χρήμα. Δώστα κάπου αλλού καλύτερα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.717
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom