Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

christosk_7

Member
Μηνύματα
106
Likes
162
Παιδια όλες οι μεταλάξεις ειναι φυσιολογικές και συμβαίνουν σε όλους τους ιούς (ακομα και ο ιος της γριπης εχει μεταλάξεις). Απλα εγω θεωρω οτι η εντονη προβολή τέτοιων ειδήσεων (εντονη μετάλλαξη Δ, κλπ κλπ) προσφέρει και άλλα πράγματα...στο Ισραηλ θελουν να εμβολιαστούν και τα παιδια πλέον εως 12 ετών.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.983
για την ωρα.. ας ζησουμε οπως παλια η εστω καπως οπως παλια..γιατι το 4 κυμα μαλλον κοντα ειναι.............
Κοντος ψαλμος Αλληλουια.
Μου ρθε παλι στο μυαλο το περσινο καλοκαιρι που μεσα Αυγουστου ξεκινησαν οι περιορισμοι εισοδου και μολις ειχα τρουπωσει στην Ιταλια.
Ο ιος ηρθε για να μεινει οπως η γριπη. Καθε χρονο τα ιδια. Το κυμα τον Σεπτεμβρη κλπ κλπ.

Μετάλλαξη Δέλτα: Έκτακτη σύσκεψη με Τσιόδρα και Χαρδαλιά
 

christosk_7

Member
Μηνύματα
106
Likes
162
Κοντος ψαλμος Αλληλουια.
Μου ρθε παλι στο μυαλο το περσινο καλοκαιρι που μεσα Αυγουστου ξεκινησαν οι περιορισμοι εισοδου και μολις ειχα τρουπωσει στην Ιταλια.
Ο ιος ηρθε για να μεινει οπως η γριπη. Καθε χρονο τα ιδια. Το κυμα τον Σεπτεμβρη κλπ κλπ.

Μετάλλαξη Δέλτα: Έκτακτη σύσκεψη με Τσιόδρα και Χαρδαλιά
Το θεμα ειναι να επιστρέψουμε στην καθημερινότητα μας και προφανώς να κανουμε ταξίδια χωρις να απαιτείται να ελέγξουμε πλέον τοσα πολλά πράγματα !
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.983
Το θεμα ειναι να επιστρέψουμε στην καθημερινότητα μας και προφανώς να κανουμε ταξίδια χωρις να απαιτείται να ελέγξουμε πλέον τοσα πολλά πράγματα !
Αυτο δεν μπορει να γινει πριν τελειωσει η πανδημια.
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
760
Likes
3.838
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
@Sevro Γιατί το λες αυτό ;
 

love4ice

Member
Μηνύματα
20
Likes
20
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Αν έχω ήδη εκδώσει ευρωπαϊκό πιστοποιητικό εμβολιασμού, μπορώ κάπου να το βρω χωρίς να πατήσω έκδοση νέου; Φοβάμαι να πατήσω έκδοση νέου μην γίνει μπέρδεμα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.138
Likes
20.418
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Αν έχω ήδη εκδώσει ευρωπαϊκό πιστοποιητικό εμβολιασμού, μπορώ κάπου να το βρω χωρίς να πατήσω έκδοση νέου; Φοβάμαι να πατήσω έκδοση νέου μην γίνει μπέρδεμα.
Πατώντας έκδοση νέου θα εκδοθεί νέο πιστοποιητικό με νέο κωδικό. Αν δεν έχεις σώσει πουθενά το παλιό εκδίδεις νέο και κρατάς το τελευταίο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.252
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom