Τι μας “χαλάει” στους συνταξιδιώτες μας?

giannis7

Member
Μηνύματα
57
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε!!!
Ταξίδι-Όνειρο
τι να πρωτοδιαλεξω..
Να με χωριζουν 20 μερες πριν φυγουμε για το ταξιδι που προγραμματισαμε
2 μηνες πριν!!!!!!!!!!
Αυτο με χαλαει στους "συνταξιδιωτες"......
Βεβαια σε καλο μου βγηκε γιατι πηγα με εναν κολλητο
και περασα καλυτερα!!!
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
Να με χωριζουν 20 μερες πριν φυγουμε για το ταξιδι που προγραμματισαμε
2 μηνες πριν!!!!!!!!!!
Αυτο με χαλαει στους "συνταξιδιωτες"......
Βεβαια σε καλο μου βγηκε γιατι πηγα με εναν κολλητο
και περασα καλυτερα!!!
:D:D:D:D
 

dshmarina

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κατω Χωρες
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλια
Αυτο που με ενοχλει εμενα ειναι το να ειμαστε 24-7 αυτοκολλητοι,δηλ αν εγω θελω να παω σ ενα μουσειο κ εσυ να πιεις καφε γιατι να πιεστουμε?Πηγαινε για καφε κ θα βρεθουμε μετα.Οοοοοοχι!!!!Πρεπει ΟΛΑ να τα κανουμε μαζι!Δηλ καποιος θα αναγκαστει για να μη χαλασει την παρεα να μην κανει αυτο που θελει κ δεν ειναι οτι θα ξαναπαμε την αλλη εβδομαδα ξανα στο ιδιο μερος ωστε να εχεις κ δευτερη ευκαιρια!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το πως απολαμβανετε να πινετε τον καφε σας ή να τριγυρνατε με τις ωρες μεσα στα μουσεια μοναχοι, ειλικρινα δεν μπορω να το καταλαβω...
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εχω ταξιδεψει με τους περισσοτερους τυπους που περιγραφετε εδω.Τους αντεξα και με αντεξανε.Αυτους που δεν αντεχω με τιποτα ειναι αυτοι που σε διαστημα -ρεκορ θελουν τα τα δουν ΟΛΑ ,να τα φανε ΟΛΑ,να τα πιουνε ΟΛΑ ,να τα ψωνισουνε ΟΛΑ,να τα φωτογραφισουνε ΟΛΑ..να να..αυτοι δεν αντεχονται με τιποτα.
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Όταν ταξιδεύω...ανάλογα με τις διαθέσιμες μέρες που έχω για το ταξίδι φτιάχνω ένα καλό πρόγραμμα ώστε να δω όσα περισσότερα αξιοθέατα μπορώ! Να βγάλω πολλές φωτογραφίες! Να δοκιμάσω ντόπια φαγητά, γλυκά, ποτά...και να επισκεφθώ μαγαζιά με ντόπιους ώστε να δω πώς θα ήταν "εάν ζούσα εκεί".....
Ευτυχώς όλα τα ταξίδια τα έχω κάνει με ανθρώπους που ταξιδεύουν κι αυτοί κάπως έτσι!
Όσοι διαφωνούσαν απλά έμεναν στο ξενοδοχείο για να ξεκουραστούν κτλ κτλ..τα ξέρετε!
Γι'αυτο και αποφεύγω να ταξιδεύω (ακόμη και σε μια μικρή εκδρομή σε μια γειτονική πόλη) με ανθρώπους που θέλουν να ξεκουραστούν και να χαλαρώσουν...διότι εγώ γυρνάω πάντα πτώμα από τα ταξίδια!! ;)
 

Bekos

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Εγώ προτιμώ να πηγαίνω μόνος μου γιατί κανένας δεν είναι τόσο τέλειος όσο εγώ! Οπότε όλο και κάτι θα με ενοχλήσει :p
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Όταν ταξιδεύω...ανάλογα με τις διαθέσιμες μέρες που έχω για το ταξίδι φτιάχνω ένα καλό πρόγραμμα ώστε να δω όσα περισσότερα αξιοθέατα μπορώ! Να βγάλω πολλές φωτογραφίες! Να δοκιμάσω ντόπια φαγητά, γλυκά, ποτά...και να επισκεφθώ μαγαζιά με ντόπιους ώστε να δω πώς θα ήταν "εάν ζούσα εκεί".....
Ευτυχώς όλα τα ταξίδια τα έχω κάνει με ανθρώπους που ταξιδεύουν κι αυτοί κάπως έτσι!
Όσοι διαφωνούσαν απλά έμεναν στο ξενοδοχείο για να ξεκουραστούν κτλ κτλ..τα ξέρετε!
Γι'αυτο και αποφεύγω να ταξιδεύω (ακόμη και σε μια μικρή εκδρομή σε μια γειτονική πόλη) με ανθρώπους που θέλουν να ξεκουραστούν και να χαλαρώσουν...διότι εγώ γυρνάω πάντα πτώμα από τα ταξίδια!! ;)
Ακριβως αυτο !Δεν μπορω καθολου τους ταξιδιωτες που δεν μπορουν να παρουν τα ποδια τους ,θελουν να ξυπνουν αργα και να ξεκουραζονται.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.142
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom