Τι χόμπυ έχετε;

Narcissa

Member
Μηνύματα
54
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Who knows?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Λοιπον,εκτος απο το διαβασμα ως χομπυ μου θεωρω και την ενασχοληση μου με τα μαθηματικα.Αυτα με ξεκουραζουν πολυ!Ακομη λατρευω την ποιηση και ιδιαιτερα τον Edgar Allan Poe...Μ'αρεσει ο Ευρωπαικος κινηματογραφος και ο Κινεζικος....Ως χομπυ μετρανε και τα ταξιδια???
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
καποιος ανεφερε συλλογη κρασιων...μου φαινεται ενδιαφερον χομπυ αλλα πως καταφερνει να μη τα πιει....εγω μπορω να πω οτι κανω συλλογη αδειων κρασιων.... Narcissa και γω λατρευω τον Ποε!!! αλλα και την αναγνωση καθε λογοτεχνικου βιβλιου εξαιρουμενων των δακρυβρεχτων ερωτικων ιστοριων....αε γνωστα και αγνωστα βιβλιοπωλεια κανω μια καταθεση 100 ευρω το μηνα κατα μεσο ορο...διαβαζω πολυ γρηγορα δυστυχως...αλλα η καλυτερη ασχολια μου ειναι να φτιαχνω κοσμηματα, καπνοθηκες, τσαντακια και μετα να τα χαριζω....ισως αν το εκανα επαγγελμα να βγαζα κανα χρημα και για κανα ταξιδι...
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
.εγω παλι παιδια ειμαι καθε πσκ στα βουνα!!:clap:.....οχι! οχι!.δεν τρελαθηκαμαι ακομη!:bleh:....μου αρεσει το περπατημα!:clap:....προχθες 3ημερες βαλια καλντα!...αυριο 4 τζουμερκα!:clap:....ειναι και οικονομικο!!!:rolleyes:
Μπραβο σου! Μαζι σου!:clap:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
για τα βουνα θα συμφωνησω....και θα ζηλεψω ταυτοχρονα!
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
αλλα η καλυτερη ασχολια μου ειναι να φτιαχνω κοσμηματα, καπνοθηκες, τσαντακια και μετα να τα χαριζω....ισως αν το εκανα επαγγελμα να βγαζα κανα χρημα και για κανα ταξιδι...
και να τα χαριζεις?? τι καλα!! δωσε και σε εμας κανα μπιζου..:D:D
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
neraida βλεπω τανγκο...ο λογος που για επομενο ταξιδι σκεφτομαι αργεντινη...περναω και αυτη τη πορωση σε ηπια φαση τωρα....παντως διακοσμω και τα τανγκοπαπουτσια μου για να περναει η ωρα μεχρι να παω....!!!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
.εγω παλι παιδια ειμαι καθε πσκ στα βουνα!!:clap:.....οχι! οχι!.δεν τρελαθηκαμαι ακομη!:bleh:....μου αρεσει το περπατημα!:clap:....προχθες 3ημερες βαλια καλντα!...αυριο 4 τζουμερκα!:clap:....ειναι και οικονομικο!!!:rolleyes:
ωραίο χόμπυ!κι εμένα μου αρέσει το περπάτημα αλλά οχι σε βουνά:roll:,λίγο δύσκολο το ....κόβω :haha:,γιαυτο και σε ζηλεύω,και περιμένουμε καμιά βουνίσια ιστορία απο κει που θα πας:)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καποιος ανεφερε συλλογη κρασιων...μου φαινεται ενδιαφερον χομπυ αλλα πως καταφερνει να μη τα πιει....εγω μπορω να πω οτι κανω συλλογη αδειων κρασιων.... Narcissa και γω λατρευω τον Ποε!!! αλλα και την αναγνωση καθε λογοτεχνικου βιβλιου εξαιρουμενων των δακρυβρεχτων ερωτικων ιστοριων....αε γνωστα και αγνωστα βιβλιοπωλεια κανω μια καταθεση 100 ευρω το μηνα κατα μεσο ορο...διαβαζω πολυ γρηγορα δυστυχως...αλλα η καλυτερη ασχολια μου ειναι να φτιαχνω κοσμηματα, καπνοθηκες, τσαντακια και μετα να τα χαριζω....ισως αν το εκανα επαγγελμα να βγαζα κανα χρημα και για κανα ταξιδι...
κοσμήματα και τσαντάκια και χαρίζεις;:roll:που μένεις αλήθεια;:haha:να σε γνωρίσουμε.......
πάντως μπράβο ωραίο χόμπυ και τυχεροί οι φίλοι και οι φίλες σου
 

Vylker

Member
Μηνύματα
30
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Τόκυο
Μα κανείς δε λιώνει σε κάνα mmo εδω μέσα??:clap::lol::haha:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τι ειναι το mmo? :roll::roll:
λες να το κανω κ εγω κ να μην το ξερω??:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom