Τι χόμπυ έχετε;

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
αυτο δεν ειναι χομπυ....ειναι καψιμο!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
καλά ...πόσο χρονών πρέπει να είναι κάποιος για να παίζει παιχνίδια στόν υπολογιστή ..
τελευταία φορά που έπαιξα παιχνίδια σε υπολογιστή η τηλεόραση ήταν σε μια κονσόλα atari που μου είχε φέρει ο πατέρας μου απο ένα ταξίδι του στήν Σαουδική Αραβία και αργότερα όταν έπαιζα pacman σε λέσχη ηλεκτρονικών
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.028
καλά ...πόσο χρονών πρέπει να είναι κάποιος για να παίζει παιχνίδια στόν υπολογιστή ..
τελευταία φορά που έπαιξα παιχνίδια σε υπολογιστή η τηλεόραση ήταν σε μια κονσόλα atari που μου είχε φέρει ο πατέρας μου απο ένα ταξίδι του στήν Σαουδική Αραβία και αργότερα όταν έπαιζα pacman σε λέσχη ηλεκτρονικών

Μιλάμε για προ Χριστού τώρα...:bleh::haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.570
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
καλά ...πόσο χρονών πρέπει να είναι κάποιος για να παίζει παιχνίδια στόν υπολογιστή ..
τελευταία φορά που έπαιξα παιχνίδια σε υπολογιστή η τηλεόραση ήταν σε μια κονσόλα atari που μου είχε φέρει ο πατέρας μου απο ένα ταξίδι του στήν Σαουδική Αραβία και αργότερα όταν έπαιζα pacman σε λέσχη ηλεκτρονικών
Ναι, και μετά άρχισε να κτίζεται η Ακρόπολη, σε πήραν στην οικοδομή και ξέκοψες. Βρε Χρήστο, έχουν εξελιχθεί ΠΟΛΥ τα παιχνίδια, πλέον είναι επιστήμη ολόκληρη. Πολλοί βέβαια κολλάνε τόσο -ειδικά στα ομαδικά- που γίνεται αρρώστεια. Πρόσφατα μου έλεγε ένας φίλος πως συμμετείχε σε ένα gild (guild? ούτε ξέρω πως διάολο λέγεται, είναι η ομάδα συμπαικτών σε ένα ομαδικό παιχνίδι στρατηγικής από ό,τι κατάλαβα) του οποίου αρχηγός απήυδησε που οι άλλοι παίκτες χάζευαν και δεν ήταν συγκεντρωμένοι τις προκαθορισμένες ώρες online παιχνιδιού και τους υποχρέωσε αντί να παίζουν από το σπίτι τους, να μαζεύονται σε internet gaming cafe όπου καθόταν από πάνω τους με τις ώρες και τους ούρλιαζε "Ρε συ, δεν είπαμε να μαζεύσεις χρυσάφι; Πώς διάολο θα αγοράσουμε χαλκό για να φτιάξουμε πανοπλίες; Άχρηστοι!". Τρόμος μιλάμε, ήτανε και μποντιμπιλνταράς και τσαμπουκαλεμένος κιόλας και τα είχανε κάνει όλοι πάνω τους.Πολύ θα ήθελα να το είχα δει από κοντά...
 

paragianna75

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
astana-kazakhstan?
Ταξίδι-Όνειρο
Namimbia
.εγω παλι παιδια ειμαι καθε πσκ στα βουνα!!:clap:.....οχι! οχι!.δεν τρελαθηκαμαι ακομη!:bleh:....μου αρεσει το περπατημα!:clap:....προχθες 3ημερες βαλια καλντα!...αυριο 4 τζουμερκα!:clap:....ειναι και οικονομικο!!!:rolleyes:
Μαζί σου κ εγώ! Μονοπάτια και ξερό ψωμί ;)
και σκί τον χειμώνα, και αναρρίχηση όποτε το θυμάμαι
και τα πιο ασφαλή: διάβασμα, ζωγραφική, φωτογραφία και φυσικά ΤΑΞΙΔΙΑ
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγω αχολουμαι με την ιππασια εδω και πεντε χρονια, αλλα μετα απο ενα πολυ δυσαρεστο γεγονος εχω αναγκαστει να σταματησω για λιγο καιρο τις προπονησεις μου...:(:(:(
Ακομα τον ελευθρο μου χρονο κανω καταδυσεις, πηγαινω κινηματογραφο και δεν θα ελεγα ποτε οχι σε ενα καλο βιβλιο !
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εγω αχολουμαι με την ιππασια εδω και πεντε χρονια, αλλα μετα απο ενα πολυ δυσαρεστο γεγονος εχω αναγκαστει να σταματησω για λιγο καιρο τις προπονησεις μου...:(:(:(
Ελπιζω να μην ειχες κανενα ατυχημα και γρηγορα να επανελθεις. Ειναι υπεροχο σπορ, εκανα παλαιοτερα, αλλα μετα απο εναν μηνισκο και μια εγχειρηση δισκοκηλης κυριως μου ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να προσεχω να μην πεσω. Οποτε φοβηθηκα και αν ανεβαινεις με φοβο πανω στο αλογο, τοτε ειναι που υπαρχει κινδυνος να σε παρει χαμπαρι και να σε αδειασει πουθενα. Μαθαινεις πολλα για τον εαυτο σου μεσα απο την ιππασια...
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Εγω αχολουμαι με την ιππασια εδω και πεντε χρονια, αλλα μετα απο ενα πολυ δυσαρεστο γεγονος εχω αναγκαστει να σταματησω για λιγο καιρο τις προπονησεις μου...:(:(:(
Ακομα τον ελευθρο μου χρονο κανω καταδυσεις, πηγαινω κινηματογραφο και δεν θα ελεγα ποτε οχι σε ενα καλο βιβλιο !
συναδελφος αρχιτεκτονισσα?καλη συνεχεια με το διαβασμα...δε μου λειψαν καθολου οι εξεταστικες στην αρχιτεκτονικη.... η σκοπελος που θα πας εχω ακουσει οτι ειναι τελεια για καταδυσεις.... :) και ελπιζω να ξεπερασεις οτι δυσαρεστο και να ξανασχοληθεις με το αγαπημενο σου χομπυ....:)
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ελπιζω να μην ειχες κανενα ατυχημα και γρηγορα να επανελθεις. Ειναι υπεροχο σπορ, εκανα παλαιοτερα, αλλα μετα απο εναν μηνισκο και μια εγχειρηση δισκοκηλης κυριως μου ειπε ο γιατρος οτι πρεπει να προσεχω να μην πεσω. Οποτε φοβηθηκα και αν ανεβαινεις με φοβο πανω στο αλογο, τοτε ειναι που υπαρχει κινδυνος να σε παρει χαμπαρι και να σε αδειασει πουθενα. Μαθαινεις πολλα για τον εαυτο σου μεσα απο την ιππασια...
Ειναι απ' τα καλυτερα σπορ που μπορει να ασχοληθει ενας ανθρωπος πραγματι !!! Μεσα απο την ιππασια γινεσαι καλυτερος ανθρωπος σε ολους τους τομεις της ζωης σου...
Εγω μια χαρα ειμαι (παλιοτερα ειχα χτυπησει πολυ ασχημα στη μεση μου, αλλα περασμενα ξεχασμενα), αλλα ΔΥΣΤΥΧΩΣ εχασα τον αγαπημενο μου προπονητη σε τροχαιο ατυχημα και πραγματικα δεν μου παει η καρδια να συνεχισω την ιππασια τωρα..στο μελλον θα δουμε...το χτυπημα ηταν πολυ μεγαλο, εχει γκεμιστει ο κοσμος μου!:(:(:(
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
συναδελφος αρχιτεκτονισσα?καλη συνεχεια με το διαβασμα...δε μου λειψαν καθολου οι εξεταστικες στην αρχιτεκτονικη.... η σκοπελος που θα πας εχω ακουσει οτι ειναι τελεια για καταδυσεις.... :) και ελπιζω να ξεπερασεις οτι δυσαρεστο και να ξανασχοληθεις με το αγαπημενο σου χομπυ....:)
Οχι αρχιτεκτονισσα mfish (δεν νομιζω οτι θα μπορουσα αλλωστε ;)), σπουδαζω πολιτικος δομικος εργων στο Τει Σερρων και ειμαι στο 4ο ετος....Ε, εχουμε που και που κανενα μαθημα που να ασχολειται με την αρχιτεκτονικη, την ιστορια της τεχνης κ.α....Σημερα εδινα αποτυπωση κτιριων και αισθανομαι μεγαλη ανακουφιση που τελειωσε αυτη η μερα...:clap:
Ενας απο τους λογους που διαλεξα την Σκοπελο ειναι οι θαλασσες της και δεν βλεπω την ωρα να καταδυθω στα νερα της !!!!!!:clap:
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
σινεμα, μαθαινω ισπανικα, μου αρεσουν πολυ τα βιβλια κ φετος αρχισα τεννις και γιογκα και θα ηθελα πολυ να τα συνεχισω γιατι εχω φαει κολλημα!
θα ηθελα πολυ να αρχισω ιππασια- αν κ ειχα πεσει μικρη:(-, μου αρεσει πολυ σαν σπορ καθως θαυμαζω και τη σχεση που εχει ο αναβατης με το αλογο -και ειμαι τιγκα φιλοζωη
επισης, εχω βαλει στο προγραμμα να αρχισω λατιν χορους και αργεντινικο τανγκο!:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom