Τι χόμπυ έχετε;

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Ωραιο θεμαααα!!Πλακα εχει..Τοσα χρονια (7) το αγαπημενο μου χομπυ ηταν η σχολη μου,πολυ χαβαλε!!Αλλα πλεον το εχω παρει σοβαρα και απο χομπυ εχει γινει μαρτυριο..Οποτε ας πουμε για τη φωτογραφια που μου αρεσει και εκει τρωω τα λευτα μου (σε εξοπλισμο,σεμιναρια,βιβλια κ.α) .. Επαιζα και 2 χρονια τενις (πολλοι τενιστες εδω μεσα :) ) αλλα ενας τραυματισμος (η ασθενεια του τενιστα για οποιον ξερει..) με κρατησε μακρυα απο μια λαμπρη καριερα !!!!
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Μα τι γινετε βρε παιδιά??όλοι με αθλητισμό ασχολειστε??νιώθω άσχημα..εγώ πάλι εχω σαν χομπυ τη μαγειρική!Μαρεσει να μαγειρευω στους φίλους μου και να φτιαχνω κοκτεηλ!προς το παρόν δεν έχω στείλει ακόμα κανενα στο νοσοκομειο!χαχα!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Δυστυχώς τα τελευταία 3 χρόνια δεν έχω χόμπι αλλά μόνο δουλειά!! Πρωί βράδυ! Αυτό όμως θα αλλάξει από Οκτώβρη και ελπίζω να ξανά ξεκινήσω power plate (επειδή σε 20 λεπτά ξεμπέρδεψες. Μετά από τετραετία σε γυμναστήρια, δεν την παλεύω άλλο! Βαριέμαι!), να πάρω επιτέλους το πτυχίο ιταλικών και να ξεκινήσω και κανα άθλημα (να έχουμε και κάτι αερόβιο στην άσκησή μας). Αυτό όμως που πραγματικά θέλω να κάνω, είναι να μάθω νοηματική. Τέλος, θεωρώ χόμπι την ενασχόλησή μου με την μουσική διότι, πολύ εύκολα μπορώ να φάω μια ολόκληρη μέρα σε αναζήτηση καινούριων ακουσμάτων καθώς και στην ακρόαση των όσων έχω.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Hobbies

Επειδή σε μια τόσο μεγάλη κοινότητα θεωρώ βέβαιο ότι δεν μας ενώνουν μόνο τα ταξίδια σκέφτηκα να μάθουμε και τι άλλα ενδιαφέροντα έχουμε εδώ μέσα.

Εγώ λοιπόν είμαι φανατικός παίκτης επιτραπέζιων παιχνιδιών (σε προχωρημένο επίπεδο),συλλέκτης μινιατούρων ουίσκι (να κι η συλλογή μου) και πετροβολιέμαι με τα ΜΑΤ στις πορείες.Αυτά εν πρώτοις.Έχω κι άλλα θα σας τα πω εν καιρώ.


υ.γ. Μην αρχίσετε τα "ακούω μουσική,διαβάζω βιβλία και παρακολουθώ κιν/φο",αυτά τα κάνει όλος ο νορμάλ κόσμος που δεν ζει σε σπηλιές.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Παρακολουθω κιν/φο, διαβαζω βιβλια, ακουω μουσικη.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δηλαδή βγαίνεις στο δρόμο και χορεύεις;
 
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα(Shenzhen),Ιαπωνια
Δηλαδή βγαίνεις στο δρόμο και χορεύεις;
Μονο αμα ειμαστε παρεα και θελουμε ολοι να χορεψουμε ειδαλως μονος ποτε :) περισσοτερο κανω εξασκηση σπιτι και οχι εξω.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.546
Τα δυο βασικά χόμπυ μου είναι το παθητικό κάπνισμα και η συλλογή ελεφάντων.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.987
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom