Ryanair Χειραποσκευή Ryanair

tht

Member
Μηνύματα
14
Likes
5
Παιδια εχει αλλαξει κατι στη ryan? Εκτος τη χειραποσκευη μπορουμε ακομα να εχουμε και μικρο σακκιδιο στην καμπινα; Επισης σε πτηση απο αθηνα για λονδινο επιτρεπετε στην καμπινα λαπτοπ και ταμπλετ;
Όσον αφορά τάμπλετ - λαπτοπ σε ταξίδι πριν 1μιση μήνα από Θεσσαλονίκη - Λονδίνο και το αντίστροφο, δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα.
 

George V

Member
Μηνύματα
80
Likes
29
Αν πληρώσω για μια βαλίτσα 15 κιλών θα εχω την χειραποσκευή κανονικά + την βαλίτσα; χωρίς περιορισμό μεγέθους η βαλίτσα;
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
3.395
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καλιφόρνια-Χαβάη
Αν πληρώσω για μια βαλίτσα 15 κιλών θα εχω την χειραποσκευή κανονικά + την βαλίτσα; χωρίς περιορισμό μεγέθους η βαλίτσα;
Ακριβώς...αρκεί η χειραποσκευη να μην ξεπερνάει τα 10 κιλά κ τις διαστάσεις 40/55/20. Για την βαλίτσα που θα πληρώσεις δεν υπάρχει θέμα διαστάσεων
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Καλησπέρα και καλή βδομάδα.Κάποιος φίλος από φόρουμ είχε προτείνει μία χειραποσκευή για τις low cost εταιρίες και είχε πει ότι είχε πολύ μμεγαλύτερη χωριτικότητα από αυτές που βρίσκουμε στο εμπόριο.
Μάλιστα είχε δώσει και το αντίστοιχο site.
Μήπως κάποιος από σας το έχει?Διότι δεν το βρίσκω.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αιγυπτος
Μήπως ήταν οι cabin max?
cabinmax.com?
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Καλησπέρα και καλή βδομάδα.Κάποιος φίλος από φόρουμ είχε προτείνει μία χειραποσκευή για τις low cost εταιρίες και είχε πει ότι είχε πολύ μμεγαλύτερη χωριτικότητα από αυτές που βρίσκουμε στο εμπόριο.
Μάλιστα είχε δώσει και το αντίστοιχο site.
Μήπως κάποιος από σας το έχει?Διότι δεν το βρίσκω.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλησπερα. Μαλλον για εμενα μιλας και τη χειραποσκευη παρακατω

http://www.e-ventus.gr/index.php?route=product/product&path=61_62&product_id=79

44 λιτρων σε απολυτες διαστασεις 55χ40χ20.... ισως η μεγαλυτερη σε αυτες τις διαστασεις. Την εχω 2 χρονια και ειναι σε πολλα χρωματα
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Screenshot_2017-09-07-12-30-57-775.jpeg


Φωτοκολαζ ...φρέσκο πριν μισή ώρα στο αεροδρόμιο Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη, που λύνει μαλλον κάθε απορία για το θέμα χειραποσκευη με τη Ράϊαν Ερ!
 

billstamaniac

Member
Μηνύματα
71
Likes
86
καλησπέρα σας ,

επειδή θα την χρησιμοποιησω μεσα στο επομενο χρονικο διάστημα έχει αλλαξει κάτι σχετικά με τις δωρεαν χειραποσκευες ;;

ευχαριστώ
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
καλησπέρα σας ,

επειδή θα την χρησιμοποιησω μεσα στο επομενο χρονικο διάστημα έχει αλλαξει κάτι σχετικά με τις δωρεαν χειραποσκευες ;;

ευχαριστώ
Καλημέρα. Δες από αυτό το μήνυμα και κάτω
https://www.travelstories.gr/community/threads/ryanair-news.28674/page-121#post-670703
 

billstamaniac

Member
Μηνύματα
71
Likes
86
αν καταλαβα σωστα ισχυει η γνωστη χειρααποσκευη απλως πλεον δεν μπορεις να την παρεις μεσα την παραδίδεις στην πυλη πριν την επιβιβαση
Κατι άλλο περιεργο εκλεισα πριν λιγο εισιτηρια αλλα δεν μου ζητησε πουθενα στοιχεια ταυτότητας/ διαβατηριου παρα μονο τα ονόματα
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
αν καταλαβα σωστα ισχυει η γνωστη χειρααποσκευη απλως πλεον δεν μπορεις να την παρεις μεσα την παραδίδεις στην πυλη πριν την επιβιβαση
Σωστά, αυτό έχω καταλάβει και εγώ.
αν καταλαβα σωστα ισχυει η γνωστη χειρααποσκευη απλως πλεον δεν μπορεις να την παρεις μεσα την παραδίδεις στην πυλη πριν την επιβιβαση
Κατι άλλο περιεργο εκλεισα πριν λιγο εισιτηρια αλλα δεν μου ζητησε πουθενα στοιχεια ταυτότητας/ διαβατηριου παρα μονο τα ονόματα
Είναι οκ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.703
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom