ολος ο κόσμος δικός μας

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Και εγω! Αλλα με αυτα τα νεα ασφαλιστικα πρεπει να γινουμε τουλαχιστον 65 χρονων και να εχουμε ισαμε τρια ανηλικα παιδια και παλι βλεπουμε. Οι μικρομανες τη βαψαμε! Αυτες δε που δεν εχουνε καθολου παιδια τις βλεπω να δουλευουνε μεχρι την τεταρτη ηλικια!:D Σταματω εδω γιατι παλι ειμαι off topic!
Μην σας παίρνει από κάτω παρακαλώ πολύ:D:D:D

Καθενας με τον τρόπο του πετυχαίνει αυτό που θέλει.
Αλλος αλλου κερδίζει περισσότερα και άλλος αλλου λιγότερα.
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Μην σας παίρνει από κάτω παρακαλώ πολύ:D:D:D

Καθενας με τον τρόπο του πετυχαίνει αυτό που θέλει.
Αλλος αλλου κερδίζει περισσότερα και άλλος αλλου λιγότερα.
Καλά σιγουρα δηλαδη εγω που δεν εχω και παιδια και θα παρω συνταξη γυρω στα 80 προλαβαινω ενα τετοιο ταξιδι?:p μην ανησυχεις δεν θα σε ματιαμασουμε απλα ζηλευουμε λιγακι......:bleh:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.991
Καλά σιγουρα δηλαδη εγω που δεν εχω και παιδια και θα παρω συνταξη γυρω στα 80 προλαβαινω ενα τετοιο ταξιδι?:p μην ανησυχεις δεν θα σε ματιαμασουμε απλα ζηλευουμε λιγακι......:bleh:
Παντρέψου κι εσύ έναν συνταξιούχο να ξενοιάσεις...:bleh::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μην σας παίρνει από κάτω παρακαλώ πολύ:D:D:D

Καθενας με τον τρόπο του πετυχαίνει αυτό που θέλει.
Αλλος αλλου κερδίζει περισσότερα και άλλος αλλου λιγότερα.
Μπα δε μας παιρνει απο κατω: δουλευουμε για να σπονσαρουμε τα ταξιδια μας : ξεκαθαρισμενα τα πραγματα! Θα χαρουμε να παρακολουθουμε την οργανωση ενος τοσο συναρπαστικου ταξιδιου! Καλα να περνας και στην οργανωση και μετα στην εκτελεση!
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Μην σας παίρνει από κάτω παρακαλώ πολύ:D:D:D

Καθενας με τον τρόπο του πετυχαίνει αυτό που θέλει.
Αλλος αλλου κερδίζει περισσότερα και άλλος αλλου λιγότερα.
θα σου παρουμε χαντρεσς θαλασιες μην ανησυχεις.:clap:
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
Μπα δε μας παιρνει απο κατω: δουλευουμε για να σπονσαρουμε τα ταξιδια μας : ξεκαθαρισμενα τα πραγματα! Θα χαρουμε να παρακολουθουμε την οργανωση ενος τοσο συναρπαστικου ταξιδιου! Καλα να περνας και στην οργανωση και μετα στην εκτελεση!
ευχαριστώ ΕΡΣΗ
και θα μαι πάντα εδώ για να λέμε
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Καλημέρα
Είμαι 43 και νιωθω έφηβος όπως ακριβώς το λές και δεν πρόκειται να μεγαλώσω ποτέ:cool:. Αλλοι στην ηλικία μου μου τώρα αρχίζουν:)
Εγώ αρχίζω λοιπόν τη δεύτερη ζωή μου τώρα που η πρώτη μου ζωή κοντεύει να τελεώσει.
Αρα είμαι πολύ μικρός ακόμη!!!!!!!!!!:D
43 και συνταξη? μονο κατι στρατιωτικοι και πιλοτοι!!!!!!!!!!!!!:haha::haha: ολοι οι αλλοι θα φυγουμε με τα π και ουροκαθετηρα!!!!!!!!!!!:(:(
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
43 και συνταξη? μονο κατι στρατιωτικοι και πιλοτοι!!!!!!!!!!!!!:haha::haha: ολοι οι αλλοι θα φυγουμε με τα π και ουροκαθετηρα!!!!!!!!!!!:(:(
Καλησπέρα φίλη μου LULLU

Είναι δύσκολα τα πράγματα το ξέρω αλλά εχεις κάνει τόσα ταξίδια ήδη που σε ζηλεύω!!.............

Μην σε παίρνει από κάτω. Η ζωή μας φυλάει εκπλήξεις και τα πράγματα αλλάζουν από κει δεν το περιμένουμε.:D:D:D

Εμπρός λοιπόν ψηλά το κεφάλι και πάμε μπροστά:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

ΧΡΥΣΑ

Member
Μηνύματα
76
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΟΣΚΑΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
43 και συνταξη? μονο κατι στρατιωτικοι και πιλοτοι!!!!!!!!!!!!!:haha::haha: ολοι οι αλλοι θα φυγουμε με τα π και ουροκαθετηρα!!!!!!!!!!!:(:(
Με εκανες και κλαιω απο τα γελια με τον ουροκαθετηρα,να σαι καλα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.456
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom