τελικα τα ταξιδια δεν ειναι πολυτελεια για λιγους..

rrrrr

Member
Μηνύματα
42
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια,Ν.ΥΟΡΚΗ,Μαλδιβες
:clap:γεια σας,ηρθα κι εγω στην παρεα σας κι ειμαι πολυ ενθουσιασμενη...πριν τεσσερα χρονια δεν ειχα βγει καθολου απ'την Ελλαδα,η αληθεια ειναι πως ημουν κι εγω απ'αυτους που θεωρουσα τα ταξιδια στο εξωτερικο πολυτελεια για λιγους και απιαστο ονειρο για μενα...η αρχη εγινε με το γαμηλιο ταξιδι στο Μπαλι-Σιγκαπουρη κι απο τοτε δεν σταματησα να σχεδιαζω τον ...επομενο προορισμο!!!!μεσα σε 4 χρονια πηγα Σιγκαπουρη-μπαλι-Γερμανια-Πραγα-Καρλοβυ βαρυ-Γαλλια και Αιγυπτο.τον τελευταιο χρονο καναμε ενα διαλειμμα γιατι ηρθε στον κοσμο η μικρη ζουζουνα μας!!!τωρα ομως που ειναι 6 μηνων ειναι καιρος να σχεδιασουμε το επομενο ταξιδι μας...
τελικα ολα ειναι θεμα προτεραιοτητων και ναι τα ταξιδια δεν ειναι πολυτελεια για λιγους!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.282
Καλώς ήρθες!

Φυσικά καί τά ταξίδια δέν είναι πολυτέλεια αλλά ιεράρχηση προτεραιότητων.΄Ολο καί μεγαλύτερο ποσοστό συμπατριωτών μας ταξιδεύουν χρησιμοποιώντας τίς ευκολίες τού διαδικτύου καί τίς προσφορές εταιρειών,ξενοδοχείων κτλ.
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
καλως ήρθες...
βρήκες το σωστό φόρουμ που επιβεβαιώνει όλα αυτά που λες...
τα ταξίδια είναι τρόπος ζωής κ επιβίωσης για κάποιους...
σίγουρα δεν είναι πολυτέλεια, πάντα υπάρχει τρόπος...εμπειρικά μπορώ να πω, πως πολλές φορές ένα ταξίδι στα πάτρια εδάφη κοστίζει πολύ περισσότερα από ένα στο εξωτερικό...

πολλά κ καλά ταξίδια κ για το μέλλον λοιπόν...
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Καλώς όρισες.

Θαθελα κι εγώ κάποια στιγμή να εξηγήσω στους γύρω μου, με πόσα λίγα χρήματα μπορείς να ταξιδέψεις αν πραγματικά το θέλεις..
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Σε αυτο το φορουμ θα βρεις ταξιωτικες ιστοριες μελων που εξηγουν πως το οτοστοπ, τα φθηνα αλλα καθαρα ξενοδοχεια και πολλα αλλα τρικ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ αλλωστε δεν νομιζω να κυκλοφορει αναμεσα μας ο κληρονομος του Ωναση.
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
καλως ήρθες στην παρέα μας!!! ...ετοιμάσου για ακόμα πιο πολλά ταξίδια!!
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
Θαθελα κι εγώ κάποια στιγμή να εξηγήσω στους γύρω μου, με πόσα λίγα χρήματα μπορείς να ταξιδέψεις αν πραγματικά το θέλεις..[/quote]

αναμένουμε με αγωνία!
 

maιra1

Member
Μηνύματα
206
Likes
118
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΚΙΝΑ
Καλώς όρισες!:D
Πάντα καλοτάξιδος στα ταξίδια της ζωήσς σου.
 

SARAH

Member
Μηνύματα
221
Likes
27
Καλώς όρισες.

Θαθελα κι εγώ κάποια στιγμή να εξηγήσω στους γύρω μου, με πόσα λίγα χρήματα μπορείς να ταξιδέψεις αν πραγματικά το θέλεις..
Έχω πάψει να προσπαθώ πλέον διότι με θεωρούν μάλλον γραφική,πιθανόν και ονειροπαρμένη...κάποιοι απλά λένε ότι οι ίδιοι δεν μπορούν βρίσκοντας κάποια δική τους "εξήγηση"...
Είναι να το θες...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
:welcome:!!!!ποσο, μα ποσο δικιο εχεις!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!!
Ακριβώς όπως τα λές, θέμα προτεραιοτήτων. Για μένα ας πούμε είναι νομίζω μέσα στις 3 πρώτες προτεραιότητες μου...
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς ήλθες κι από μένα! Σίγουρα δεν είναι πολύτέλεια. ΑΝΑΓΚΗ είναι. Δυστυχώς για μερικά ταξίδια πρέπει να θυσιάσεις πολλά πράγματα και από αυτή την άποψη είναι για λίγους. Πολλά λοιπόν και καλά ταξίδια σου εύχομαι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom