Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

katsam

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αφου χθες ειχε 01/01/2018 και όχι 31/12/2017, που σου εδινε +50% ποντους. Στα fridays ειδες διπλασιους γιατι ειναι συνεργατης με το πρόγραμμα. Αν ειχες παει μεχρι τις 31/12 θα ειχες πάρει +50% από τους συνολικους πόντους.
Τώρα είδα το edit. Ναι, νομίζω ότι τελικα έχεις δίκιο και ότι ήταν μόνο οι διπλάσιοι πόντοι της συνεργαζόμενης επιχείρησης.
 

Nefeli4

Member
Μηνύματα
27
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος
Καλή χρονιά σε όλους με πολλά και ασφαλή ταξίδια!
Να κάνω μια ερώτηση...
Οι πόντοι που έχουμε από την alpha Bonus λήγουν; έχουμε κάποια ενημέρωση;
Νομίζω ότι λήγουν σε δύο χρόνια.
 

katsam

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Σύμφωνα με το επίσημο σάιτ:

"Μπορείτε να εξαργυρώσετε τους πόντους που κερδίσατε από την έκδοση της κάρτας σας μέσα σε ένα έτος, ενώ οι πόντοι που συλλέγετε από τις αγορές σας ή από διάφορα τραπεζικά προϊόντα όπως για παράδειγμα προθεσμιακές καταθέσεις, ή στεγαστικά δάνεια, έχουν διάρκεια ισχύος δύο έτη. Σε αυτό το διάστημα θα έχετε σίγουρα την ευκαιρία να εξαργυρώσετε τους πόντους σας σε προσφορές εξαργύρωσης που σας ενδιαφέρουν."
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.671
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να ρωτήσω εγώ, γιατί στο μέιλ θα μου απαντήσουν σε κανένα μήνα πάλι...

Είχα μέχρι πριν λίγες μέρες 8.401 πόντους. Σήμερα ανοίγω κι έχω 3.924. η διαφορά δεν έχει πιστωθεί σε μίλια. Εξαφανίστηκε;
 

katsam

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Να ρωτήσω εγώ, γιατί στο μέιλ θα μου απαντήσουν σε κανένα μήνα πάλι...

Είχα μέχρι πριν λίγες μέρες 8.401 πόντους. Σήμερα ανοίγω κι έχω 3.924. η διαφορά δεν έχει πιστωθεί σε μίλια. Εξαφανίστηκε;
Κι εμένα αφαιρέθηκαν πόντοι χωρίς να έχουν γίνει μίλια ακόμα. Συνήθως η aegean τα πίστωνε στο τέλος του μήνα. Πιθανολογώ ότι λόγω εορτών μάλλον καθυστέρησαν .
 

katsam

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία

evi01

Member
Μηνύματα
1.090
Likes
1.660
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Τα μίλια φεύγουν από την aegean bonus την τελευταία Κυριακή του μήνα και γίνονται μίλια 2-3 μέρες μετά.
Περιμένετε μέχρι αύριο, λογικά θα έχουν πιστωθεί τα μίλια.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Να ρωτήσω εγώ, γιατί στο μέιλ θα μου απαντήσουν σε κανένα μήνα πάλι...

Είχα μέχρι πριν λίγες μέρες 8.401 πόντους. Σήμερα ανοίγω κι έχω 3.924. η διαφορά δεν έχει πιστωθεί σε μίλια. Εξαφανίστηκε;
Κι εμένα από 25/12 με 3/1 οι συνολικοί πόντοι ήταν μείον 2000. Δεν τους χρησιμοποίησα πουθενά και ρώτησα σχετικά στο κατάστημα της Άλφα. Μου είπαν "τους πήρε η Vodaphone". H Vodaphone μου είπε δεν πήρε τίποτα. Τηλέφωνο στην Τράπεζα ξανά και μετά από μισή ώρα συνομιλία δεν κατέληξα πουθενά. Άρες μάρες ο υπάλληλος, παλιά σύμβαση από τη Σίτιμπανκ λέει για να παίρνει αυτόματα από τη Vodaphone Mastercard (που δεν είχε καθόλου πόντους) για πληρωμή λογαριασμών τηλεφώνου. "Μα δεν είχα καθόλου πόντους εκεί, τους είχα μεταφέρει σε άλλη" του λέω. "Έκανες συναλλαγή 22 ευρώ" μου λέει "και σου δώσανε 2000 πόντους". Ό,τι νά'ναι, δηλαδή. Έφαγα μίαμισυ ώρα επικοινωνίας και με τους δυο και άκρη δεν βρήκα. Το πήρα απόφαση ότι κάπου έγιναν καπνός. Κάπου μπερδέψανε τα μπούτια τους με τις αλλαγές, μου φαίνεται...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.671
Likes
50.522
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ δεν έχω καμία vodaphone πάντως...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.648
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom