Alpha bank bonus

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καινούρια προσφορά:
"Κερδίστε 10 Bonus πόντους για κάθε Ευρώ αγορών σας σε όλους τους Συνεργάτες του Προγράμματος, κάνοντας τις φθινοπωρινές σας αγορές από τις 10.9.21 έως και τις 25.9.21 με τις κάρτες Bonus Mastercard της Alpha Bank!"
Εμείς με VISA στο πηγάδι κατουρησαμε ;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.926
Likes
40.761
Εμείς με VISA στο πηγάδι κατουρησαμε ;
Με τις ανατιμησεις σε ολα τα αγαθα θα πληρωνουμε πιο ακριβα τα παντα και θα μαζεψουμε χιλιαδες μιλια. Μη σκας. Προβλεπεται μια πολυ παραγωγικη χρονια :D.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι, αν πληρώσω με την Alpha bank bonus κάρτα μου αλλά ζητήσω τιμολόγιο, θα λάβω τους πόντους;
 

MerNion

Member
Μηνύματα
62
Likes
33
Δεν ξέρω αν μπορείς με πιστωτική κάρτα ιδιώτη, να πληρώσεις τιμολόγιο εταιρείας. Σε μεγάλη αλυσίδα ηλεκτρονικών μου είχαν κάνει θέμα γιατι θέλαν μόνο εταιρική κάρτα και όχι προσωπική. Ασχετο με τους πόντους Bonus, σαν γενική παρατήρηση το λέω.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.618
Likes
50.267
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν είναι ελεύθερος επαγγελματίας γίνεται.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.926
Likes
40.761
Πηρα τα μιλια του Κωτσου απο τα pc. Μαλιστα ο 2ος υπολογιστης αγοραστηκε μισοτιμης με εκπτωτικο voucher, αλλα μου εδωσε τα bonus της αρχικης τιμης ×50, κατι που δεν περιμενα.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Πηρα τα μιλια του Κωτσου απο τα pc. Μαλιστα ο 2ος υπολογιστης αγοραστηκε μισοτιμης με εκπτωτικο voucher, αλλα μου εδωσε τα bonus της αρχικης τιμης ×50, κατι που δεν περιμενα.
Ναι αυτό το παρατήρησα κι εγώ που είχα βάλει εκπτωτικο κουπόνι ότι μου έδωσε πόντους Χ50 στην αρχική τιμη. Επίσης είχα πάρει και το Χ8 κατα την αγορά και υπέθετα ότι θα έπαιρνα τη διαφορά όχι ότι θα έπαιρνα συνολικά Χ58. Ας είναι καλά οι πρόσφορες του Κωτσοβολου μπας και μαζέψουμε κανα μιλι.
 

Traveler5

Member
Μηνύματα
82
Likes
16
Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο νήμα αλλά ήθελα να ρωτήσω αν και στους υπόλοιπους που έχουν αλφα του αφαιρείται σαν ετήσια συνδρομή κάθε χρόνο 12€(1 ευρώ κάθε μήνα δλδ) που δεν είναι κάτι σα πόσο απλά μου έκανε εντύπωση γιατί δεν το έχω δει σε άλλη τράπεζα
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο νήμα αλλά ήθελα να ρωτήσω αν και στους υπόλοιπους που έχουν αλφα του αφαιρείται σαν ετήσια συνδρομή κάθε χρόνο 12€(1 ευρώ κάθε μήνα δλδ) που δεν είναι κάτι σα πόσο απλά μου έκανε εντύπωση γιατί δεν το έχω δει σε άλλη τράπεζα
Και σ εμένα είδα! Συνδρομή ως προς τι ;

Επίσης για ποιον λόγο με χρεώνει 3.80/Μήνα για Alerts ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom