Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.098
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Πως μας έπιασε και έτσι ξαφνικά που λέει κι ορέμος κλέισαμε για λονδίνο και πολύ σύντομα μάλιστα... θέλω να ακούσω προτάσεις για ωραία καφέ και κυρίως αν ξέρετε κάποιο αξιόλογο ξεν/χείο μέχρι 100 λίρες (θέλουμε και πρωινό) το ταξίδι θα γίνει εντός του μήνα.. σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Πες μας περιοχη που ψαχνεις ξενοδοχειο για να βοηθησουμε
 
Μηνύματα
607
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ονειρεμένο Ταξίδι
ιαπωνια
δεν έχουμε προτίμηση αρκεί να έχει μετρό κοντά;)
εγώ μάλλον θα κλείσω για HOXTON HOTEL, ρίξτο μία ματιά. είναι east london δίπλα στην old street, βόρεια liverpool street station.δες τις ημερομηνίες. ενδέχεται να βρεις καλές τιμές.το ξενοδοχείο είναι τεσσαράκι, αλλά σούπερ. εγώ ψάχνω κανένα εικοσαήμερο. δεν έχω αποφασίσει αν θα μείνωα νατολικά ή κάπου κοντά στην βικτόρια. είδωμεν.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.098
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
εγώ μάλλον θα κλείσω για HOXTON HOTEL, ρίξτο μία ματιά. είναι east london δίπλα στην old street, βόρεια liverpool street station.δες τις ημερομηνίες. ενδέχεται να βρεις καλές τιμές.το ξενοδοχείο είναι τεσσαράκι, αλλά σούπερ. εγώ ψάχνω κανένα εικοσαήμερο. δεν έχω αποφασίσει αν θα μείνωα νατολικά ή κάπου κοντά στην βικτόρια. είδωμεν.
το τεσαράκι αυτό είναι στα 200? περίπου οπότε το προσπερνάμε;)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Παλι πισω στην Wardour στο ν. 134-136 για βραδυνο.
Γιαπωνεζικοταυλανδεζικοβιετναμεζικο αυτη τη φορα, δοκιμασε την σαλατα αστακου- θειίκη με καρδαμο,τζιντζερ και ροδι!!
Inamo το ονομα του μαγαζιου, αν σου αρεσει η συγκεκριμενη κουζινα βουρρρρρρ!!
inamo restaurant, Soho, London - interactive oriental fusion restaurant and bar
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Ριξε μια ματια στο Strand Palace Hotel, οικονομικο και σταση του μετρο διπλα, επισης Waverley House Hotel, πολυ καλο αλλα ειναι λιγο μικρα τα δωματια. Και τα 2 παντως ειναι πολυ καθαρα
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Αργησα αλλα ηρθα με πολλες ιδεες Express By Holiday Inn London-Royal ειναι λιγο μακρυα απο το κεντρο αλλα εχει μετρο πολυ κοντα
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Το έχω ξανα-αναφέρει στο forum, αλλά ακόμη μία φορά ποτέ δεν βλάπτει...:p

Τσέκαρε και το London House Hotel εάν βρίσκεις δωμάτιο που θέλεις για τις ημερομηνίες που θέλεις. Είναι πολύ κοντά στο κέντρο του Λονδίνου, σε ήσυχη περιοχή(Bayswater). Το ξενοδοχείο προσφέρει πλούσιο πρωϊνό και είναι πρόσφατα ανακαινισμένο. Στα 5 λεπτά με τα πόδια είναι 2 στάσεις μετρό(πράσινη και κίτρινη γραμμή). Καλό ταξίδι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom