Σαντορινη: Γινεται ενα ξενοδοχειο στο booking να μην υπαρχει?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Και αυτοί του ξενοδοχείου..Συζητιέσαι στο πρώτο ταξιδιωτικό φόρουμ της Ευρώπης..Αντέδρασε,στείλε μερικές σημερινές φωτογραφίες,δώσε 1-2 δωμάτια για αξιολόγηση από έμπειρους ταξιδιώτες..Κέρδος θα έχεις.Δεν το έχουν πάρει ακόμη είδηση;
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Τουλαχιστον να το γλεντησουμε λιγο βρε αδελφε!
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Είμαι διαθέσιμος σε οποιαδήποτε π-σ-κ του Αυγούστου να μεταβώ στο εν λόγω ξενοδοχείο να διαπιστώσω την σωστή και άψογη λειτουργία του. Φυσικά όλα πληρωμένα (εννοείτε και αεροπορικά) από το ίδιο το ξενοδοχείο. Δεν το κάνω για εμένα, για το καλό του φόρουμ το κάνω!
ΥΓ: Σε λογαριασμό που θα σας δωθεί μπορείτε να καταθέτετε ένα ποσό ο καθένας για τα έξοδα μου.
 
Last edited:

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Είμαι διαθέσιμος σε οποιαδήποτε π-σ-κ του Αυγούστου να μεταβώ στο εν λόγω ξενοδοχείο να διαπιστώσω την σωστή και άψογη λειτουργία του. Φυσικά όλα πληρωμένα (εννοείτε και αεροπορικά) από το ίδιο το ξενοδοχείο. Δεν το κάνω για εμένα, για το καλό του φόρουμ το κάνω!
ΥΓ: Σε λογαριασμό που θα σας δωθεί μπορείτε να κατέθετε ένα ποσό ο καθένας για τα έξοδα μου.
Κι Εγώ βοηθός!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
καιρος ητανε!!!!!!!
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Παιδιά αν δεν βρούμε το ξενοδοχείο εγώ στο παρακείμενο καμπινγκ δεν μένω ούτε τσάμπα. Ωστόσο τα λεφτα στο λογαριασμό μου να τα βάλετε
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Κάτι τέτοια λέτε και θα παρεξηγηθεί η κοπέλα και δε θα μας πει ποτέ τι έγινε

 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ πιστεύω ότι το πιθανότερο είναι να την βάλουν την κοπέλα μόλις φτάσει, να σχεδιάσει και αυτή μερικά δεντράκια στον υπολογιστή. Να φαίνεται πιο γεμάτο ρε παιδί μου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.189
Μηνύματα
883.390
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom