Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Θα δοκιμάσω άλλη μια φορά το απόγευμα απ το σπίτι, κι αν κολλάει πάλι θα τους πάρω τηλέφωνο
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Διάβαζα την συζήτηση και μόλις ανακάλυψα, κοιτώντας για κάτι εισιτήρια, ότι η βαλίτσα με Aegean έχει πάει 17 γιούρος από 15. Άντε δεν έρχεται η αγαπημένη και από Σάμο μεριά?
 
Μηνύματα
64
Likes
26
Ταξίδι-Όνειρο
Kashmir
Γίνεται να αγοράσω αποσκευή από την aegean μέσω ιντερνετ? Ταξιδευω με golight ...αν εμφανιστώ με αποσκευή πόσα θα μου χρεωσουν ;; 30?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Φυσικά θα την αγοράσεις μέσω ιντερνέτ.Στοιχίζει πιο φθηνά.Η χρέωση εξαρτάται από τον προορισμό και είναι ανά διαδρομή,πχ Λονδίνο 30+30.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γίνεται να αγοράσω αποσκευή από την aegean μέσω ιντερνετ? Ταξιδευω με golight ...αν εμφανιστώ με αποσκευή πόσα θα μου χρεωσουν ;; 30?
Πας στο site στην aegean και πατάς εκεί που λέει ΄΄η Κράτησή μου'', έπειτα βάζεις τα στοιχεία σου και επιλέγεις την προσθήκη αποσκευης και θα σου βγάλει την τιμή.
 

akisk

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Kαλησπερα ,σε 10 μερες θα ταξιδεψω με Αegean για Λονδινο και με εχει προβληματισει η χειραποσκευη,χωρις ροδακια ειναι 51cm x 41 x 25 ενω με τα ροδακια που απ οτι ειδα ετσι υπολογιζεται ειναι 59 x 41 x 25 . Θα εχω καποιο προβλημα η θα χωρεσει?
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
σε προσφατο ταξιδι με aegean για βερολινο επανω στο αεροπλανο ο καθενας κουβαλουσε οτι μπορει να ...φαντασθεις . βαλιτσες ολοκληρες και πληθος χειραποσκευων . γιουσουρουμ κανονικο . το ιδιο και στην επιστροφη απο βερολινο .
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Θα εχω καποιο προβλημα η θα χωρεσει?
Πιθανοτατα εχει ηδη απαντηθει σε αυτο το θεμα που εγραψες δεκαδες φορες...υπαρχουν συγκεκριμενες διαστασεις.Αν δεν θελεις να αγορασεις νεα χειραποσκευη,πηγαινε με αυτην με μικρο,κατα τη γνωμη μου ρισκο να την πληρωσεις για κανονικη.....Οι εταιριες εχουν καποιες διαστασεις και καπου-καπου ελεγχουν.Ευχομαι να μην εισαι εσυ....
 

akisk

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Το εαν ξεφευγει λιγο στις διαστασεις δεν εχει απαντηθει το εχω ψαξει,σε αντιθεση με καποιους που ρωτανε συνεχεια για το βαρος.Οποτε δεν καταλαβαινω το προβλημα της ερωτησης μου.
 
Last edited:

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Το εαν ξεφευγει λιγο στις διαστασεις δεν εχει απαντηθει το εχω ψαξει,σε αντιθεση με καποιους που ρωτανε συνεχεια για το βαρος.Οποτε δεν καταλαβαινω το προβλημα της ερωτησης μου.
Περιεργο μου φαινεται να μην εχει ερωτηθει ξανα...παντως η απαντηση μου ισχυει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.799
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom