Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

EviTan

Member
Μηνύματα
424
Likes
2.885
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Ρωμη, αλλα αν θες ζωντανια, Ναπολη.
Περισσοτερη ζωντάνια η Νάπολη από την Ρώμη; Δεν έχω παει σε καμία από τις 2 και το ψάχνω αυτες τις μέρες! Το λες απο θέμα κόσμου, εστιατοριων, μπαρ και ωραρίου; Μην κλειστουμε μέσα απο τις 9 όπως λέτε για την Βιέννη...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καλημερα... Αν δειτε κατι φτηνο και καλο για πασχα ενημερωστε με... ψαζνω, ψαχνω... αλλα σαν να μην εχουν βγαλει ακομα πολλα για πασχα.... ή απο Θεσ.νικη ή απο Αθηνα...ή Πρεβεζα... Κοιταζω το λονδινο για φτηνο, αλλα εχω ηδη παει 2 φορες.... Θα ηθελα Μαδριτη (αλλα να δωσω 400ε για 2 ατομα αεροπορικα...???), Δουβλινο , Κοπενχαγη, Αμστερνταμ Πορτογαλια αλλα ειναι ακομα πανακριβα... Εκτος και αν κοιταξω και γω για καλοκαιρι που εχεις περισσοτερες επιλογες... οπως λεει κ η παεστρα... (περυσι μου εδινες ιδεες!!!)
 
Last edited:

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.090
καλημερα... Αν δειτε κατι φτηνο και καλο για πασχα ενημερωστε με... ψαζνω, ψαχνω... αλλα σαν να μην εχουν βγαλει ακομα πολλα για πασχα.... ή απο Θεσ.νικη ή απο Αθηνα...ή Πρεβεζα... Κοιταζω το λονδινο για φτηνο, αλλα εχω ηδη παει 2 φορες.... Θα ηθελα Μαδριτη (αλλα να δωσω 400ε για 2 ατομα αεροπορικα...???), Δουβλινο , Κοπενχαγη, Αμστερνταμ αλλα ειναι ακομα πανακριβα... Εκτος και αν κοιταξω και γω για καλοκαιρι που εχεις περισσοτερες επιλογες... οπως λεει κ η παεστρα... (περυσι μου εδινες ιδεες!!!)
Μαδρίτη από Σοφια..διάβασε πληροφορίες στην ιστορία μου salsa στην Μαδρίτη
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
μμμμ μου πεφτει μακρια η Σοφια... δεν ξεκιναω απο Θεσ.νικη.... ωραια θα ηταν αλλιως!!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
καλημερα... Αν δειτε κατι φτηνο και καλο για πασχα ενημερωστε με... ψαζνω, ψαχνω... αλλα σαν να μην εχουν βγαλει ακομα πολλα για πασχα.... ή απο Θεσ.νικη ή απο Αθηνα...ή Πρεβεζα... Κοιταζω το λονδινο για φτηνο, αλλα εχω ηδη παει 2 φορες.... Θα ηθελα Μαδριτη (αλλα να δωσω 400ε για 2 ατομα αεροπορικα...???), Δουβλινο , Κοπενχαγη, Αμστερνταμ Πορτογαλια αλλα ειναι ακομα πανακριβα... Εκτος και αν κοιταξω και γω για καλοκαιρι που εχεις περισσοτερες επιλογες... οπως λεει κ η παεστρα... (περυσι μου εδινες ιδεες!!!)
Λιθουανια απο Αθηνα Μ. Σαββατο και δεν θα το μετανιωσετε. Απο εκει και Λετονια σε 3 ωρες.
Υπαρχουν ιστοριες στο φορουμ, εγω παντως περασα πολυ ωραια εκει πανω.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Λιθουανια απο Αθηνα Μ. Σαββατο και δεν θα το μετανιωσετε. Απο εκει και Λετονια σε 3 ωρες.
Υπαρχουν ιστοριες στο φορουμ, εγω παντως περασα πολυ ωραια εκει πανω.
Αυτές τις Βαλτικες πλάκα πλάκα ήθελα να ξέρω ποτε θα τις βαλει στο πρόγραμμα καμία low cost απο Θεσσαλονίκη, Έστω μια απο αυτές στις άλλες πας με λεωφορείο ... Λίγο που κοιταω δεν βρίσκω κατι... Πολύ καλή επιλογή όπως και να εχει..
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Λιθουανια απο Αθηνα Μ. Σαββατο και δεν θα το μετανιωσετε. Απο εκει και Λετονια σε 3 ωρες.
Υπαρχουν ιστοριες στο φορουμ, εγω παντως περασα πολυ ωραια εκει πανω.
Επαυξάνω. Λιθουανία από τα καλύτερα ταξίδια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Αυτές τις Βαλτικες πλάκα πλάκα ήθελα να ξέρω ποτε θα τις βαλει στο πρόγραμμα καμία low cost απο Θεσσαλονίκη, Έστω μια απο αυτές στις άλλες πας με λεωφορείο ... Λίγο που κοιταω δεν βρίσκω κατι... Πολύ καλή επιλογή όπως και να εχει..
Το ξερεις οτι απο Βαρσοβια πετας πολυ φθηνα ενω οι πολυ ψυχωμενοι σε 6 ωρες με βραδινο λεωφορειο φτανουν Καουνας? Οσο το Αθηνα Θεσσαλονικη δηλαδη αλλα με τιμες Πολωνιας.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Πολυ ενδιαφερουσα προταση Λιθουανια Λετονια!!! Τη wizz την εμπιστευομαι σε σχεση με ακυρωσεις κλπ;; γι αυτο ρωταω... βαζετε ιδεες!!! Αν και σκεφτομαι μηπως κανω υπομονη για θεσ/νικη Παρισι (50ε μονο) για Ιουνιο! Εχω και κολληματα με τα παιδια και το αν θα τα παρουμε μαζι ή οχι... Μπορεις να προσθεσεις αργοτερα παιδι αν χρειαστει; το εχει κανει κανεις; μου ειναι δυσκολο να ξερω αν θα μπορεσω να τα αφησω απο τωρα ή οχι... Με 50ε παρισακι ομως ακουγεται πολυ ωραιο!!!!
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Το ξερεις οτι απο Βαρσοβια πετας πολυ φθηνα ενω οι πολυ ψυχωμενοι σε 6 ωρες με βραδινο λεωφορειο φτανουν Καουνας? Οσο το Αθηνα Θεσσαλονικη δηλαδη αλλα με τιμες Πολωνιας.
Το εχω δει ναι. Πολυ καλη προταση. ισως μια διανυκτέρευση Βαρσοβια και την αλλη μέρα πτήση για Καουνας αν βολεύει. Απλα είναι και η επιστροφή οπότε χρειάζεσαι επιπλέον μέρες για να πας μεσω Βαρσοβίας.Νομιζω να κατεβεις Αθήνα αφου εχει πτήσεις μπορεί και να συμφέρει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.736
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom