Aegean Airlines Ερωτήσεις για Aegean

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
οπότε αν έχει το Δουβλίνο 15' καθυστέρηση γίνεται η ποιο μακρινή αυτό είπα που μου κοτσάρισες και τα αποδεικτικά στοιχεία....
Για σκέψου ότι αυτά τα αποδεικτικά στοιχεία να τα έβαλα για να δικαιώσω την άποψη σου...
Ψοφάτε για μανούρα μερικοί τελικά...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.775
Likes
1.100
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Για σκέψου ότι αυτά τα αποδεικτικά στοιχεία να τα έβαλα για να δικαιώσω την άποψη σου...
Ψοφάτε για μανούρα μερικοί τελικά...
ένα αστείο ήταν που δεν εγινε κατανοητο συγνωμη αν δεν το καταλαβες
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Νομίζω ότι είχε προσθέσει εποχιακά μια για Ρωσία, δε θυμάμαι πού, πού ήταν περισσότερο.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Νομίζω ότι είχε προσθέσει εποχιακά μια για Ρωσία, δε θυμάμαι πού, πού ήταν περισσότερο.
Έχει και πτήση για Ροβανιέμι μέσα στις γιορτές είναι περισσότερο από τη Λισαβόνα τουλάχιστον. Νομίζω +- 5 ώρες
 

grtravel

Member
Μηνύματα
56
Likes
42
Πάντως ανεξάρτητα από εταιρεία η μεγαλύτερη πτήση από την Αθηνα πρέπει να είναι της AA προς Σικάγο που διαρκεί 11ω και 45λ

Έχει και πτήση για Ροβανιέμι μέσα στις γιορτές είναι περισσότερο από τη Λισαβόνα τουλάχιστον. Νομίζω +- 5 ώρες
Εισαι σιγουρος; Γιατί εγω πήγα να ψάξω στο site της Aegean για Ροβανιεμι και δεν το βγάζει καν σαν επιλογή στην αναζήτηση
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Γνωρίζει κανεις ποια είναι η μεγαλύτερη (σε διάρκεια) πτήση της Aegean?
Πριν χρόνια είχα κάνει το Ηράκλειο-Αγία Πετρούπολη με εποχιακό δρομολόγιο, και αυτό κάπου στο 4ωρο πάει.

Τα θερινά δρομολόγια από Κρήτη έχουν πολλά για βόρεια Ευρώπη, από Χανιά για Σκανδιναβία και από Ηράκλειο για Ρωσία και UK, οπότε μπορεί κάποιο από αυτά να πλησιάζει το 5ωρο.
 

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Εισαι σιγουρος; Γιατί εγω πήγα να ψάξω στο site της Aegean για Ροβανιεμι και δεν το βγάζει καν σαν επιλογή στην αναζήτηση
Είναι πτήση τσάρτερ που εξυπηρετεί τα τουριστικά γραφεία για τις εκδρομές την περίοδο των εορτών.
 
D

Delmem38110

Guest
πάω να εκτυπώσω τα κουπόνια Μάιλς και μπόνους η να τα κατεβάσω στον υπολογιστή μου από τον λογαριασμό μου και δεν μ αφήνει να παρέμβω στην οθόνη. λειτουργικό macOS και σε σαφάρι σε φαϊρφοξ και σε κρομ, τα βλέπω μεν, αλλά δεν μπορώ ούτε να πατήσω το πλήκτρο λήψης η εκτύπωσης, είναι ελαφρώς μαυρισμένη η οθόνη.
μπορεί να δει κάποιος σε κάποιο άλλο λειτουργικό αν συμβαίνει κάτι αντίστοιχο?
ΥΓ, το φτιάξανε.
 
Last edited by a moderator:

Traveler5

Member
Μηνύματα
82
Likes
16
Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο νήμα για την ερώτηση μου αλλά υπάρχει πιθανότητα λόγω κακοκαιρίας να ακυρωθεί η πτήση? Και αν ναι πότε σε ενημερώνουν?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο νήμα για την ερώτηση μου αλλά υπάρχει πιθανότητα λόγω κακοκαιρίας να ακυρωθεί η πτήση? Και αν ναι πότε σε ενημερώνουν?
Αν είναι σφοδρή η κακοκαιρία, μπορεί. Αυτά τελευταία στιγμή γίνονται συνήθως. Πολύ σπάνιο ενδεχόμενο πάντως.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο νήμα για την ερώτηση μου αλλά υπάρχει πιθανότητα λόγω κακοκαιρίας να ακυρωθεί η πτήση? Και αν ναι πότε σε ενημερώνουν?
Ακόμη και σε περίπτωση πολύ σφοδρής κακοκαιρίας πιο πιθανή είναι η καθυστέρηση κάποιες ώρες παρά η ολική ακύρωση.
 
Last edited:
D

Delmem38110

Guest
Ακόμη και σε περίπτωση πολύ σφοδρής κακοκαιρίας πιο πιθανή είναι η καθυστέρωση κάποιες ώρες παρά η ολική ακύρωση.
στισ 29 Νοεμβρίου ακυρώθηκαν πολλές πτήσεις στο αεροδρομειο τησ Κωνσταντινούπολης με αιτιολογία άσχημος καιρό. μετά έμαθα από φίλους που μένουν στην πόλη ότι οι καιρικές συνθήκες ήταν πολύ άσχημες.

Dear.....
We are sorry to inform you that your flightTK1893 from ISTANBUL(İSTANBUL) to THESSALONİKİ(SKG) on November 29 at 00:00 with the booking code ........ has been cancelled (due to weather condition).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom