Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Υπάρχει κάποιο θέμα με τη μεταφορά φαγητού - τσιγάρων/καπνού στη χειραποσκευή; συγκεκριμένα κάνω το δρομολόγιο Θεσ/νίκη - Χιρόνα (Βαρκελώνη)
Οχι μπορεις να κουβαλησεις κανονικα το πακετο/καπνο σου. Κ με το φαγητο τα ιδια,( εγω τουλαχιστον σε καθε ταξιδι ενα κρυο σαντουιτς το χω μαζι κ δεν ετυχε ποτε να μου το παρουν), εκτος αν παρεις σουπα μαζι σου:bleh:
 

Adam164

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
μάλιστα... γιατί σκεφτόμαστε να μην ξοδέψουμε πολλά πράγματα για φαγητό στη Βαρκελώνη. Να πάρουμε μαζί μας όσο γίνεται περισσότερη τροφή για 2 μέρες...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.293
Likes
1.358
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
κεφτεδες δηλαδη;
 

Adam164

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
οι κεφτέδες προφανώς θα έχουν και σάλτσα, άρα θα μειωθεί τα mL των υγρών που μπορώ να κουβαλήσω... λέμε για σαντουιτσάκια.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ο χριστός τι διαβάζω σήμερα
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
για τα κεφταδάκια το έκανα αυτό. Πάρε ψωμί του τοστ, ζαμπόν και τυρί ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ! γιατί αν τα βάλεις όλα μαζί, θα γίνουν πελτές
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Βασικα για ποιο λογο να μην τα αγορασει απο κει; ...Κινδυνος αλλοιωσης, οχι για το ψωμι αλλα για τα αλλαντοτυροκομικα, καλοκαιρι εχουμε. (τελος απο μενα το οφφ-τοπικ)

Υγ: Μη μου πειτε οτι θα ναι πιο ακριβα απ οτι στο Ελλαδισταν, αν κ δεν εχω παει Βαρκελωνη, δε θα το πιστεψω.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
οι κεφτέδες προφανώς θα έχουν και σάλτσα, άρα θα μειωθεί τα mL των υγρών που μπορώ να κουβαλήσω... λέμε για σαντουιτσάκια.
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να πάρεις μαζί σου κεφτέδες (χωρίς σάλτσα), προτείνω επίσης να συμπληρώσεις το μενού με πατάτες τηγανιτές και χωριάτικη (χωρίς λάδι). Υπάρχει φυσικά ένα θέμα με την απουσία δίσκου μπροστά απ' το κάθισμα, προτείνω το inflight περιοδικό της Ryanair πάνω στα γόνατα για στήριγμα.

Can I bring my own food onboard?

Και οι low-cost θέλουν καλοπέραση!:clap:
 

Adam164

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Αλλά να φανταστώ ότι δε μπορείς να τα φας την ώρα του ταξιδιού...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.259
Αλλά να φανταστώ ότι δε μπορείς να τα φας την ώρα του ταξιδιού...
Στο ταξίδι που έκανα με τη ryan οι αεροσυνοδοί ήταν κάπως ζουμπουρλούδικες. Τι να πω, λες να ζηλέψουν τα κεφτεδάκια και να ζητάνε μεζεδάκι; :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.340
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom