Ισοθερμικά εσώρουχα

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πηρα περσι ενα ισοθερμικο απο τα Intersport στα 40 ευρω(20 το πανω-20 το κατω)
Χτες πηγαινοντας στα Lidl βρηκα και ενα σετακι ισοθερμικα στα 7 ευρω.
Το πηρα κι αυτο.Δεν ξερω αν ειναι "ο,τι πληρωνεις παιρνεις"
Θα σας πω εν καιρω.
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Εννοείς τα εσώρουχα σκι για αγόρια και κορίτσια?
Γιατί για ενήλικες δεν είχε κάτι...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ναι ακριβως!
Για να δουμε τα φτηνιαρικα θα λενε κατι?
 

Boxeraki

Member
Μηνύματα
187
Likes
182
Επόμενο Ταξίδι
Χαβάη
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Δυστυχώς το ότι πληρώνεις παίρνεις ισχύει τις περισσότερες τον περιπτώσεων..σου εύχομαι να εχεις πέσει στην εξαίρεση..:xmas_wink:
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Τα εσώρουχα σκι δεν είναι το ίδιο με τα ισοθερμικά, για Ελλάδα ίσως σε βολέψουν αλλά για πιο βόρειες χώρες λίγο δύσκολα. Πρόπερσι τα Lidl είχαν βγάλει πολύ καλά ισοθερμικά (14 Ε), τα αγόρασα και με έβγαλαν ασπροπρόσωπο, φέτος έβγαλαν τον Νοέμβρη αλλά από τότε τίποτα από ισοθερμικά.
 
Last edited by a moderator:

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Τα εσώρουχα σκι δεν είναι το ίδιο με τα ισοθερμικά, για Ελλάδα ίσως σε βολέψουν αλλά για πιο βόρειες χώρες λίγο δύσκολα. Πρόπερσι τα Lidl είχαν βγάλει πολύ καλά ισοθερμικά (14 Ε), τα αγόρασα και με έβγαλαν ασπροπρόσωπο, φέτος έβγαλαν τον Νοέμβρη αλλά από τότε τίποτα από ισοθερμικά.
Παιδικά μεγέθη έβγαλαν χτες, επομένως σύντομα θα ακολουθήσουν και των ενηλίκων.
 
Last edited by a moderator:

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Θα το πω γιατί θα σκάσω.
Αυτη η ενότητα έχει 12.263 κοιτάγματα και 138 απαντήσεις.
Είστε σοβαροί? Πόσο σπουδαίο μπορεί να είναι τι σωβρακοφανέλα θα φορέσεις στις 4-5 ημέρες τον χρόνο που θα πας στα χιόνια? Μη χειρότερα!!!
(Συνεχίστε... σόρυ για την σφήνα):xmas_mrgreen:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Θα το πω γιατί θα σκάσω.
Αυτη η ενότητα έχει 12.263 κοιτάγματα και 138 απαντήσεις.
Είστε σοβαροί? Πόσο σπουδαίο μπορεί να είναι τι σωβρακοφανέλα θα φορέσεις στις 4-5 ημέρες τον χρόνο που θα πας στα χιόνια? Μη χειρότερα!!!
(Συνεχίστε... σόρυ για την σφήνα):xmas_mrgreen:
Τι λες καλέ; :xmas_cheesygrin: Για μένα που είμαι πολύ κρυουλιάρα είναι πολύ σοβαρό θέμα το κεφάλαιο "ισοθερμικά". Άντε να πας κάπου χειμώνα και να τουρτουρίζεις...μπρρρρρ... Άντε μετά να ευχαριστηθείς το ταξίδι σου. :xmas_lol:
 

mapi

Member
Μηνύματα
52
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Ταξίδι-Όνειρο
αφρική
βρε παιδιά έχω μπερδευτεί και πέρσυ που πήγα Ιταλία και Φλωρεντία τα Χριστούγεννα δεν είχα πάρει ισοθερμικά οκ κρύωνα αλλά ελάχιστα, τώρα διαβάζω για Γερμανία οτι είναι απαραίτητα...έχω κατατρομάξει! μήπως να πάω και εγώ προς intersport?
 

onar

Member
Μηνύματα
49
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
υπο αναζήτηση...
Ταξίδι-Όνειρο
εκπληρώθηκε πάμε για άλλα
πες τα bahari πες τα!
πάντως εγώ όταν είχα πάει χωρίς ειδική σωβρακοφανέλα αλλα με πολλές σωβρακοφανέλες ντανιασμενες η μία πάνω στην άλλη πάνω μου ήταν ανάλογα την ώρα το κρύο. όταν φύσαγε δεν ήξερα που να σταθώ, τράβαγε κάτι κόντρα ξούρες άλλο πράμα. όταν όμως δεν φύσαγε και έριχνε χιόνι ήταν χαρά θεού! έκοβα και βόλτες τότε μόνη μου τα πρωινά στη πόλη και όταν άρχιζε να χιονίζει είχα μόνημα το χαμόγελο του ηλιθίου!:xmas_mrgreen:
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Πηρα περσι ενα ισοθερμικο απο τα Intersport στα 40 ευρω(20 το πανω-20 το κατω)
Χτες πηγαινοντας στα Lidl βρηκα και ενα σετακι ισοθερμικα στα 7 ευρω.
Το πηρα κι αυτο.Δεν ξερω αν ειναι "ο,τι πληρωνεις παιρνεις"
Θα σας πω εν καιρω.
Πριν κάποια χρόνια είχα αγοράσει και γώ από το Λιντλ με 7-10 ευρώ...Πάντως από το ταξίδι μου στη Σιβηρία πριν κάποια χρόνια, τον Φεβρουάριο στους -30, τα κατάφερα και είμαι ακομα ζωντανός...:xmas_lol:

Δουλεια έκαναν και οι χειμερινές κάλτσες του στρατού..Δεν έχω πάει ακόμα αλλά δανείστηκα....Ψαξτε τα συρτάρια σας ή των αντρών σας και θα κανετε καλη δουλεια...:xmas_razz:
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Πριν κάποια χρόνια είχα αγοράσει και γώ από το Λιντλ με 7-10 ευρώ...
Άρα αναμένουμε την επόμενη προσφορά του Lidl σε σωβρακοφανέλες. Στο κάτω-κάτω και 7-10 ευρώ δεν είναι ΤΟ ποσό. Τα παίρνουμε, κάνουμε ένα crash test κάπου εδώ κοντά ή στην Αθήνα (όταν ΘΑ έχει ΠΟΛΥ κρύο) και μετά τα βάζουμε στη βαλίτσα για πιο μακρινό ταξίδι. Με αυτά δεν παίζουμε :haha: (Μιλάμε για πολύυυυυ κρυουλιάρα:xmas_lol:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.463
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom