Ηνωμένο Βασίλειο Μονοήμερη Εκδρομή έξω από το Λονδίνο

JoanneKapa

Member
Μηνύματα
185
Likes
1.388
Επόμενο Ταξίδι
Περού - Βολιβία - Χιλή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Γεια σας! Θα ήθελα να μου πει κάποιος ποιος είναι ο πιο συμφέρον τρόπος για να πάω μονοήμερη από το Λονδίνο στο χωριό Bibury ? Ή, εάν εν τέλει δεν συμφέρει, κάποια πρόταση για αντίστοιχο χωριουδάκι. Ευχαριστώ !
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Γεια σας! Θα ήθελα να μου πει κάποιος ποιος είναι ο πιο συμφέρον τρόπος για να πάω μονοήμερη από το Λονδίνο στο χωριό Bibury ? Ή, εάν εν τέλει δεν συμφέρει, κάποια πρόταση για αντίστοιχο χωριουδάκι. Ευχαριστώ !

Δεν ξέρω τρέχουσες τιμές αλλά συνήθως τα λεωφορεία(National Express) είναι φθηνότερα από το τρένο.Θα πρέπει να τσεκάρεις για την ημέρα που σε ενδιαφέρει.
 

JoanneKapa

Member
Μηνύματα
185
Likes
1.388
Επόμενο Ταξίδι
Περού - Βολιβία - Χιλή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Δεν ξέρω τρέχουσες τιμές αλλά συνήθως τα λεωφορεία(National Express) είναι φθηνότερα από το τρένο.Θα πρέπει να τσεκάρεις για την ημέρα που σε ενδιαφέρει.
Πάει απευθείας λεωφορείο? Ψάχνω και δεν βρίσκω..
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Αυτοκίνητο για να δεις και τα γύρω χωριουδάκια. Αν ψάξεις στο φόρουμ έχουμε γράψει αρκετές πληροφορίες.
 

JoanneKapa

Member
Μηνύματα
185
Likes
1.388
Επόμενο Ταξίδι
Περού - Βολιβία - Χιλή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Τα έχω ψάξει :) Η απορία μου ουσιαστικά είναι με ποιον τρόπο θα πάω εκεί (δεν θα έχουμε αυτοκίνητο). έχω βρει διαφόρων ειδών αλλαγές αλλά δεν ξέρω ποια συμφέρει περισσότερο από άποψη χρόνου κυρίως και έχω μπερδευτεί :/
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Οτι αλλαγές και να κάνεις χάνεις πολύ χρόνο και χρήμα. Νοικιαστε ενα αυτοκίνητο για μία ημέρα και θα είστε μια χαρά.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Όταν λές μονοήμερη απο Λονδίνο εννοείς να κάτσεις μία μέρα εκεί που θα πάς; ή να κάνεις μία μέρα για να πάς εκεί και να γυρίσεις πίσω;
Ρωτάω, γιατί ποτέ δεν κατάλαβα μέχρι τώρα πως γίνεται να κάνεις μονοήμερη απο το Λονδίνο στο Εδιμβούργο και να προλάβεις να δείς και δυό πράγματα....
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Όταν λές μονοήμερη απο Λονδίνο εννοείς να κάτσεις μία μέρα εκεί που θα πάς; ή να κάνεις μία μέρα για να πάς εκεί και να γυρίσεις πίσω;
Ρωτάω, γιατί ποτέ δεν κατάλαβα μέχρι τώρα πως γίνεται να κάνεις μονοήμερη απο το Λονδίνο στο Εδιμβούργο και να προλάβεις να δείς και δυό πράγματα....
Ναι σορρυ εννοω να παω και να ρθω μεσα σε μια μερα!δε το χω πολυψαξει απλα υπαρχει σαν ιδεα να γινει μια μονοημερη και κοιταω διαφορες πολεις...ειχα κατα νου και για Οξφορδη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom