EasyJet Προβλημα με κρατηση

vdeverak

Member
Μηνύματα
46
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
ολες σου οι προσπαθειες ειναι μεσω του υπολογιστη σου παντα?
γιατι ρωταω?γιατι στην δουλεια μου δεν μπορω να κλεισω εισητηριο απο αρκετες εταιριες,καπου με κολλαει το ρουτερ μαλλον,ενω απ το σπιτι μου ολα πανε μια χαρα.
για δοκιμασε απο αλλον υπολογιστη ή να στο κλεισει ενας φιλος.;)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.747
Likes
15.343
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
έχει δίκιο ο vdeverak το ίδιο συνέβει και σε μένα,πήγαινα στο γραφείο και δεν μπορούσα να κάνω κράτηση ενώ στο σπίτι την έκανα (eazy jet)
 

simba

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Τι να πω ρε παιδια,εχω δοκιμασει με 3 διαφορετικους Η/Υ,εσβησα και cookies (που διαβασα σε κατι φορουμ εξωτερικου..),αλλα τζιφος...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Στην αρχή νόμιζα ότι κάτι έκανες λάθος, αλλά κάνοντας ένα απλό googling για το ej2 exception, βλέπει κανείς πολλές παρόμοιες περιπτώσεις... οπότε θα πρέπει α) είτε κάποιος moderator να κάνει το θέμα σου sticky ώστε να είναι άμεσα ορατό στο φόρουμ είτε β) να αφαιρεθεί το easyjet banner απ' τη σελίδα του φόρουμ που παρακινεί τον κόσμο να κλείνει με μια εταιρεία που δεν έχει μια σοβαρή booking engine... δεν είναι δυνατόν να διαβάζω την ταλαιπωρία που περνάς (και χιλιάδων ακόμα όπως φαίνεται) και από κάτω την ίδια στιγμή να διαβάζω για τις προσφορές της Easy...:mad:
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Στην αρχή νόμιζα ότι κάτι έκανες λάθος, αλλά κάνοντας ένα απλό googling για το ej2 exception, βλέπει κανείς πολλές παρόμοιες περιπτώσεις... οπότε θα πρέπει α) είτε κάποιος moderator να κάνει το θέμα σου sticky ώστε να είναι άμεσα ορατό στο φόρουμ είτε β) να αφαιρεθεί το easyjet banner απ' τη σελίδα του φόρουμ που παρακινεί τον κόσμο να κλείνει με μια εταιρεία που δεν έχει μια σοβαρή booking engine... δεν είναι δυνατόν να διαβάζω την ταλαιπωρία που περνάς (και χιλιάδων ακόμα όπως φαίνεται) και από κάτω την ίδια στιγμή να διαβάζω για τις προσφορές της Easy...:mad:
Στο α) συμφωνώ,στο β) θα πληρώσεις εσύ τα διαφυγόντα κέρδη του forum..??;)
 

vdeverak

Member
Μηνύματα
46
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
αλλη μια ερωτηση
στο σαιτ της,μπαινεις μεσω αλλου σαιτ ή κατευθειαν σε αυτο?
και για δοκιμασε ακομα να μπεις οχι με ελληνικα στο σαιτ αλλα με αλλη γλωσσα.
κουφα αυτα που σου λεω :D.....αλλα μου χουν τυχει
 

simba

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Τα'χω δοκιμασει ολα..Μεσω skyscanner,στο σαιτ της,με ισπανικα,αγγλικα (αυτα ξερω...:rolleyes:) μεχρι και αλλο browser (safari) κατεβασα για να δοκιμασω...
Τζιφος!
Τι να πω,μεγαλη ξεφτιλα..
Μαλλον δε θα αποδρασουμε στας ευρωπας,οπως λεει κ το μπανερ...:(
 

glazar

Member
Μηνύματα
50
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα..
Ταξίδι-Όνειρο
Ο επόμενος...
Παντως και εγώ που προσπαθώ απο χθές το βράδυ να κλεισω για Ρώμη έχω το ίδιο πρόβλημα :mad:, ευτυχώς δεν έχω καμία χρέωση μέχρι τώρα στην κάρτα μου. Με βλέπω να κλεινω απο κανένα travelplanet24 με καπέλο 20Ε.:roll:
Εαν κάποιος έχει κάποια άλλη λύση ευπρόσδεκτή.
 

yumipop

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Γεια σας.Πριν λίγες μέρες έκανα κράτηση τα εισιτήρια μου για το Λονδίνο και στο email επιβεβαίωσης που μου έστειλαν παρατήρησα πως το ονομ/μο μου εμφανίζεται περίεργα γραμμένο.Για την ακρίβεια εμφανίζεται έτσι Miss ?A??A ????E?T??? Γιατί έγινε αυτό? Ο φίλος μου που τα έκλεισε κ αυτος μου είπε πως έγινε το ίδιο και σε αυτόν αλλά όταν το εκτύπωσε ήταν οκ.... (?) Η κοπέλα που θα με φιλοξενήσει που ταξιδεύει συχνά με αυτή την εταιρεία μου είπε πως δεν υπάρχει πρόβλημα μιας και έχω τον αριθμό κράτησης και έχω βάλει τα στοιχεία ταυτότητας,μου είπε πως αυτά ελέγχουν.Δε ξέρω τι να πιστέψω και έχω αγχωθεί πολύ.Κάποιος που έχει ταξιδέψει με την εταιρία και γνωρίζει κάτι παραπάνω?Θα εκτιμηθεί κάθε απάντηση σας. Ευχαριστώ.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
άνοιξε το μειλ επιβεβαίωσης που σου έστειλαν.τσέκαρε τα στοιχεία σου και τα στοιχεία της πτήσης.αν είναι οκ δεν έχεις πρόβλημα.με τον κωδικό κράτησης που έχεις στο μέιλ,πετάς κανονικά..για καλό και για κακό τύπωσε και το μειλ επιβεβαίωσης(αν και δεν χρειάζεται πουθενά,μόνο για να νιώθεις περισσότερη σιγουριά).επίσης μπορείς ανά πάσα στιγμή να μπεις στον λογαριασμό σου στην easy και να δεις το επιβεβαιωμένο σου δρομολόγιο.
καλό ταξίδι!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.595
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom