Μεξικό Προγραμματίζοντας το Μεξικο

Maria230

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας,

Ετοιμαζομαι για ταξιδι στο Μεξικο και Κανκούν αυτές τις μέρες. Γνωρίζει κανείς τι ταξιδιωτικά γραφεία πηγαίνουν με γκρουπ εκεί για δέκα ημέρες? Ευχαριστώ..
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μαρία δεν είναι ανάγκη να το γράψεις σε διαφορετικά θέματα...εμφανίζεται ως νέο μήνυμα και θα το διαβάσουν ούτως ή άλλως αυτοί που μπορούν να απαντήσουν
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
συγγνώμη, αλλά αν ετοιμάζεσαι αυτές τις μέρες, πως και ζητάς γραφείο;;;

το άλλο είναι ότι τρόμαξα όταν είδα τόσα θέματα για Μεξικό...λέω τι γίνεται;;; φτάνει να ρωτήσεις μια φορά....

καλό σου ταξίδι!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Γεια σας,

Ετοιμαζομαι για ταξιδι στο Μεξικο και Κανκούν αυτές τις μέρες. Γνωρίζει κανείς τι ταξιδιωτικά γραφεία πηγαίνουν με γκρουπ εκεί για δέκα ημέρες? Ευχαριστώ..
Δοκιμασε το versus
 

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γεια σας,

Ετοιμαζομαι για ταξιδι στο Μεξικο και Κανκούν αυτές τις μέρες. Γνωρίζει κανείς τι ταξιδιωτικά γραφεία πηγαίνουν με γκρουπ εκεί για δέκα ημέρες? Ευχαριστώ..
Συγνώμη δηλαδή για να καταλάβω: Ετοιμάζεσαι να φύγεις αυτές τι μέρες, αλλά ούτε με τι γραφείο θα πας δεν έχεις βρει ακόμα? Μάλλον θα σε απογοητεύσω, αλλά δε θα πας Μεξικό αυτές τις μέρες. Ακόμη και για Μύκονο, χλωμό το κόβω.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.124
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το ιδιο εχω παθει κι εγω. Εχω κλεισει για Ζιμπαμπουε σε 3 μερες φευγω, αλλα αν μπορουσε καποιος να με ενημερωσει για τις αεροπορικες που πετουν εκει, ποσο κανει το εισιτηριο και να μου προτεινει 1-2 5στερα ξενοδοχεια...

Ευχαριστω κι εγω.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.124
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Το ιδιο εχω παθει κι εγω. Εχω κλεισει για Ζιμπαμπουε σε 3 μερες φευγω, αλλα αν μπορουσε καποιος να με ενημερωσει για τις αεροπορικες που πετουν εκει, ποσο κανει το εισιτηριο και να μου προτεινει 1-2 5στερα ξενοδοχεια...

Ευχαριστω κι εγω.
Τι θα γινει ρε παιδια θα προτεινει κανεις τιποτα;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Τι θα γινει ρε παιδια θα προτεινει κανεις τιποτα;
Περιμενουμε να φτασεις στη Ζιμπαμπουε και τοτε θα προτεινουμε και το ξενοδοχειο. Τι βιαζεσαι?
 

pulheria

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
θελω και εγώ να ταξιδεψω στο μεξικο το καλοκαιρι λεω για ιουνιο μεχρι αρχες Αυγούστου. αλλά εγώ δεν ταξιδεύω με γκρουπ γιατι διαλέγω πάντοτε να ταξιδεύω μονη μου για πολυ καιρό και να εξοικονομω χρηματα διαλέγοντας πάντοτε τα πιο οικονομικα αν πάλι θελεις οπωσδήποτε γκρουπ λυπαμαι αλλα δεν ειμαι το κατάλληλο άτομο γιατι φυσικα και δεν μπορώ να διαθέσω τα χρήματα που ανέφερες οτι ζητούν τα οργανωμένα πρακτωρεία
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.962
θελω και εγώ να ταξιδεψω στο μεξικο το καλοκαιρι λεω για ιουνιο μεχρι αρχες Αυγούστου. αλλά εγώ δεν ταξιδεύω με γκρουπ γιατι διαλέγω πάντοτε να ταξιδεύω μονη μου για πολυ καιρό και να εξοικονομω χρηματα διαλέγοντας πάντοτε τα πιο οικονομικα αν πάλι θελεις οπωσδήποτε γκρουπ λυπαμαι αλλα δεν ειμαι το κατάλληλο άτομο γιατι φυσικα και δεν μπορώ να διαθέσω τα χρήματα που ανέφερες οτι ζητούν τα οργανωμένα πρακτωρεία
Πουλχερία μου, δεν θέλω να σε στενοχωρήσω αλλά πέρσι έψαχνε παρέα...
 

vangeli3

Member
Μηνύματα
45
Likes
15
Ρε παιδιά, θέλω να παω μαξικο διακοπες τέλος ιουλιου μεχρι και 1η βδομαδα αυγουστου. Σκεφτομαι για πλαγια ντε καρμεν, και τριγυρω...Φοβαμαι ομως πολυ πολυ τον καιρο, καθως και τυχον τυφωνες.. καμια εμπειρια ? καμια προταση? ευχαριστω
 

vangeli3

Member
Μηνύματα
45
Likes
15
Πληροφοριες για τουλουμ κανεις παιδια? Ειναι ολες οι παραλιες ωραιες? Εχει και πολη η μονο παραλιες και ξενοδοχεια?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.210
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom