Πρόβλημα με την κράτηση ξενοδοχείου..

Sassenach77

Member
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Αναφέρει επίσης ότι μπορεί να γίνει online check in. Αλλά δεν βρίσκω κανένα αντίστοιχο λινκ. Ξέρεις εσύ ή κάποιος άλλος απ' την παρέα πως γίνεται? Έχω σκοπό να στείλω μέηλ και να ρωτήσω, αν δεν βρω άκρη μόνη μου.....
Έχω κάνει on line check in. Κάποιος από το κατάλυμα με mail σου λέει τι χρειάζεται να στείλεις. Βασικά αυτό που χρειάζεται να στείλεις είναι φωτογραφία του ταξιδιωτικού εγγράφου με το οποίο ταξιδεύεις εσύ και όποιος άλλος είναι μαζί σου. Αυτό το αποφεύγουν πολλοί. Και εγώ το ίδιο αλλά κάποια στιγμή αναγκάστηκα γιατί δεν είχα περιθώρια εκείνη τη στιγμή να ψάχνω νέο κατάλυμα τελευταία στιγμή. Όλα πήγαν μία χαρά όμως.
Αφού τα στείλεις σου δινουν οδηγίες πως θα μπεις στο κατάλυμα και που θα βρεις τα κλειδιά ότι ώρα και αν φτάσεις.

Katerinaboby

Member
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Νότια Αμερική,
Έχω κάνει on line check in. Κάποιος από το κατάλυμα με mail σου λέει τι χρειάζεται να στείλεις. Βασικά αυτό που χρειάζεται να στείλεις είναι φωτογραφία του ταξιδιωτικού εγγράφου με το οποίο ταξιδεύεις εσύ και όποιος άλλος είναι μαζί σου. Αυτό το αποφεύγουν πολλοί. Και εγώ το ίδιο αλλά κάποια στιγμή αναγκάστηκα γιατί δεν είχα περιθώρια εκείνη τη στιγμή να ψάχνω νέο κατάλυμα τελευταία στιγμή. Όλα πήγαν μία χαρά όμως.
Αφού τα στείλεις σου δινουν οδηγίες πως θα μπεις στο κατάλυμα και που θα βρεις τα κλειδιά ότι ώρα και αν φτάσεις.
Ευχαριστώ πολύ!

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.947
Μέλη
36.541
Νεότερο μέλος
Elenapagdati