Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Κι από μένα χρόνια πολλά γεμάτα ταξίδια (ονειρα ή μη) και γεμάτα όμορφες εμπειρίες και χαρές.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Κατ αρχην χρονια σου πολλα, δημιουργικα και ευτυχισμενα κ επειδη ξερω οτι εχεις αδυναμια στα μακρυνα ταξιδια σου ευχομαι να ταξιδευεις συχνα σε ολα τα μηκη και πλατη της γης!
Τελειο το δωρο που διαλεξες για τον εαυτο σου
(μηπως πρεπει να το υιοθετησουμε και οι υπολοιποι τελικα??)
Για ειδη σπιτιου, χαρτοπετσετες πολυτελειας κλπ ριξε μια στο πολυκαταστημα la Rinascente, που ειναι ακριβως στο κεντρο, παντω στη via de corso, στον τελευταιο οροφο εχει ωραια πραγματα
Οσο για χαρτη, παλια η alitalia είχε στο site της χαρτες των ιταλικων πολεων, αλλα μολις φτασεις εκει θα προμηθευτεις και απο το αεροδρομιο(πληροφοριες) αλλα και απο το ξενοδοχειο
και παλι χιλιοχρονη..
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
παιδια να στε καλα . αντε με πεισατε με τοπου θα γυρισω κατι θα γραψω... ανταποκριση σοσ χαχα και πως λεμε την χαρτοπετσετα ιταλικα?..αντε πειτε και αυτο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ειναι και μεγαλος ανθρωπος!!:shock::shock:
μεγαλος εγώ? μήπως με μπερδεύεις με άλλα νούμερα? περασα προ πολλού το ηλικιακό target group σου (18-20) αλλά όχι και μεγάλος..
Famek, Zeta grazie. τη Ρώμη ξέρω καλά όχι όλη την Ιταλία. για Ρώμη ότι ξέρω τα λέω.
μα καλά ακόμα υπάρχουν ερωτήσεις για αεροπορικά? δεν είδατε το τόπικ με τα 73Ε της εύκολης? και 154Ε της ΑΖ. αυτά είναι ότι καλύτερο τώρα. από σοβαρές εταιρείες πάντα.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Τελικα δεν με ξερεις τοσο καλα οσο διατεινεσαι!!
Ε, οχι 18-20 το ηλικιακο target group μου.
Δινω μαλλον την λαθος εντυπωση, οπως και συ αλλωστε.
Την μια δινουμε συμβουλες σε φοιτητριες μεσα στη μαυρη νυχτα και την αλλη δινουμε διευθυνσεις για ντεκουπαζ σε ετερο μελος εκ του βορρα.
Βρισκεσαι σε συγχιση συμφορουμιτη μου. Μια εκδρομη Π/Σ/Κ θα σε ισιωσει και θα σου ανεβασει τα γραδα!!:haha::haha:
 

coolalexis

Member
Μηνύματα
92
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
:rolleyes:Μόλις αποφασίσαμε δυο ζευγάρια να πάμε στη Ρώμε για πέντε ημέρες τέλη Οκτωβρίου...Ψάχνω για αεροπορικά απο θεσ/νικη αλλα μόνο με aegean βρίσκω θα έλεγα καλή τιμή.Καμιά πρόταση για εισητήρια απο άλλη εταιρία?Και κανένα καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης με τιμή που να "τρώγεται"...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom