Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
παιδια εγω ασχολουμε με το ντεκουπαζ που ειναι μια νεα τεχνικη χειροτεχνιας για ελλαδα αλλα παλια στο εξωτερικο..σκεφτειτε οτι η ιταλια εχει 3 περιοδικα μονο για ντεκουπαζ.. ειναι μια τεχνικη που γινεται ειτε με ειδικα χαρτια 20 η 40 γρ ειτε με πανεμορφες χαρτοπετσετες..αρα κυριως αυτα τα 2 ψαχνω... δηλαδη χαρτοπετσετες και χαρτια που η ιταλια βγαζει τα ντεκομανια.. θα δω διευθυνσεις απο τα περιοδικα και αν ειναι θα ρωτησω.. τωρα για χαρτοπετσετες περα απο σουπερ μαρκετ αν ξερετε μεγαλα.. ειδη σπιτιου με ψιλολογια τετοια? οποια πληροφορια ευπροσδεκτη.. και σε ευχαριστω που προσεξες την ερωτηση μου... να σαι καλα
ετυχες στην περίπτωση που κατεχω κατι ψιλά εκ σπόντας..πάνω από 10 είναι τα περιοδικά + τις έκτακτες εκδόσεις. πανεύκολο να βρεις όσα θέλεις στις edicola της Ρώμης. τόνους.
Riviste
τωρα για το σπιτι δεν είμαι και ειδικός αλλά σίγουρα δες πρώτα τα μεγαλα.
UPIM
OVS Industry ? abbigliamento moda fast fashion a prezzi convenienti
Coin
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
αλα εισαι καταπληκτικος εχω παθει...
αν βεβαια φερω που θα το κανω ολα αυτα τα περιοδικα θα χω μαλλον προβλημα με το υπερβαλο ασε που θα ψαξω και παλιοτερα τευχη..
τα εντικολα να υποθεσω οτι ειναι πρακτορεια τυπου ετσι?
αληθεια σουπερ μαρκετ στο κεντρο και οχι κεντρο μηπως ξερεις?
ευχαριστω πολυ νιωθω τυχερη..παω για λαχειο χαχα
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αλα εισαι καταπληκτικος εχω παθει...
αν βεβαια φερω που θα το κανω ολα αυτα τα περιοδικα θα χω μαλλον προβλημα με το υπερβαλο ασε που θα ψαξω και παλιοτερα τευχη..
τα εντικολα να υποθεσω οτι ειναι πρακτορεια τυπου ετσι?
αληθεια σουπερ μαρκετ στο κεντρο και οχι κεντρο μηπως ξερεις?
ευχαριστω πολυ νιωθω τυχερη..παω για λαχειο χαχα
χαχα..ε σήμερα σε προσεχουμε είπαμε! απο τεύχη άλλο τίποτε σου ειπα..
ναι edicola ειναι το πρακτορειο-περιπτερο τυπου. όσο πιο μεγαλο τόσο πιο πολλά θαχει.
σουπερ μαρκετ : καρακέντρο έχει μέσα στο σταθμό Termini κοιτάζοντάς τον από την κεντρική είσοδο στα δεξιά. η είσοδός του όμως είναι απέξω, παίρνεις περιμετρικά το κτίριο δηλ. μικρό αλλά έχει τα βασικά. άλλο είναι το Coin στην via Cola di Rienzo (shopping street βαλτον στα υπόψη..) κοντά στο Βατικανό.
και όχι κέντρο μήπως εννοείς εμπορικό τύπου mall με πρόσβαση μετρό?
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον FAMEK Χρονια Πολλα,Καλα,Ταξιδιαρικα,Δυναμικα,Ευτυχισμενα,με πολλες χειροτεχνειες ντεκουπαζ κτλ!

Καλα να περασεις στην Ιταλια και οταν γυρισεις,γραψε μας κανενα ρεπορτο!
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
κοιτα εγω θα μενω στο σιδηρ σταθμο κοντα και εχω σκοπο να οργωσω την γυρω περιοχη και φυσικα τα ειδη σπιτιου και σουπερ μαρκετ οποτε οτι ξερεις καλο ειναι.. επισης και κατι πιο μακρια αρκει να χω προσβαση με μεταφορικα μεσα....
καλε...ποτε γυρισεις να σε φορτωσω περιοδικα και σενα μηπως γλυτωσω το υπερβαρο χαχα..αχ για γελια θα μαι στην επιστροφη με ολα αυτα τα περιοδικα που θα κουβαλαω...θα γελασει καθε πικραμενος...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
κοιτα εγω θα μενω στο σιδηρ σταθμο κοντα και εχω σκοπο να οργωσω την γυρω περιοχη και φυσικα τα ειδη σπιτιου και σουπερ μαρκετ οποτε οτι ξερεις καλο ειναι.. επισης και κατι πιο μακρια αρκει να χω προσβαση με μεταφορικα μεσα....
καλε...ποτε γυρισεις να σε φορτωσω περιοδικα και σενα μηπως γλυτωσω το υπερβαρο χαχα..αχ για γελια θα μαι στην επιστροφη με ολα αυτα τα περιοδικα που θα κουβαλαω...θα γελασει καθε πικραμενος...
πηγαινε με αδεια βαλιτσα..πιο μακριά δεν ξέρω αν αξίζει. σου δίνω ένα mall πολύ κοντά στο μετρό αλλά κράτα το μόνο αν δεν ικανοποιηθείς από το κέντρο. είναι μεγαλες οι αποστάσεις και θα κουραστείς 3 μέρες.
http://www.centroanagnina.com/
άντε και πάλι χρόνια πολλα και καλά να περάσεις.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
να σαι καλα
γνωστη αλυσιδα σουπερ μαρκετ εκει μηπως ξερουμε...
σε εχω πρηξει σημερα...
φυσικα παντα με αδεια βαλιτσα με αυτα που μου πες με βλεπω με τα ιδια ρουχα να γυριζω στη ιταλια για να χω χωρο .χαχα
παντοφλες νο καλλυντικα νο ...αντε να δουμε τι αλλο θα κοψω χαχα
σε ευχαριστω εισαι κινητη εγκυκλοπαιδεια ιταλιας...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
να σαι καλα
γνωστη αλυσιδα σουπερ μαρκετ εκει μηπως ξερουμε...
σε εχω πρηξει σημερα...
φυσικα παντα με αδεια βαλιτσα με αυτα που μου πες με βλεπω με τα ιδια ρουχα να γυριζω στη ιταλια για να χω χωρο .χαχα
παντοφλες νο καλλυντικα νο ...αντε να δουμε τι αλλο θα κοψω χαχα
σε ευχαριστω εισαι κινητη εγκυκλοπαιδεια ιταλιας...
Οχι FAMEK καλλυντικα νο, οχι ,καλλυντικα ναι! Δε μπορεις να φορας οτι και οτι στο προσωπο!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ε ρε τωρα βρηκε να φυγει ο καπτεν που πεφτουν βροχη τα κοπλιμεντα????:haha::haha:
Σιγα, σιγα κοριτσια μια, μια μην σπρωχνεστε... Ειναι και μεγαλος ανθρωπος!!:shock::shock:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
να σαι καλα
γνωστη αλυσιδα σουπερ μαρκετ εκει μηπως ξερουμε...
σε εχω πρηξει σημερα...
φυσικα παντα με αδεια βαλιτσα με αυτα που μου πες με βλεπω με τα ιδια ρουχα να γυριζω στη ιταλια για να χω χωρο .χαχα
παντοφλες νο καλλυντικα νο ...αντε να δουμε τι αλλο θα κοψω χαχα
σε ευχαριστω εισαι κινητη εγκυκλοπαιδεια ιταλιας...
Gruppo PAM

SIR supermercati - La Qualit? senza compromessi dal 1967

Supermercati Alta - Home page

http://www.casahenkel.it/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom