Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
To κλείσαμε με 70? με πρωινό. έχει πολύ καλές κρητικές σαν ξενοδοχείο. Τώρα δεν είμαι και από Ρώμη οπότε για την περιοχή δεν έχω ιδέα. ότι διάβασα από το trip advisor
70 ευρω? εγω γτ το βρισκω πιο ακριβο? απο ποια σελιδα το εκλεισες?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
καλημερα σας , σχεδιαζουμε ταξιδακι για ρωμη στις 3/11 για 6 βραδια και ειμαι σε φαση αναζητησης ξενοδοχειου, σας παραθετω 2 για να μου πειτε την γνωμη σας : Booking.com: Hotel Club House Roma, Ρώμη, Ιταλία - 1190 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! το βρισκω σε πολυ καλη τιμη 50? με πρωινο , αλλα απο το ciampino πηγαινω με λεωφορειο ως termini και μετα?
και το αλλο κοντα στο τερμινι με 65? : Booking.com: Hotel Scott House, Rome, Italy - 406 Guest reviews. Book your hotel now!
εχετε κατι αλλο να μου προτεινετε?
Μια χαρα ειναι το δευτερο.
Και κοντα στο μετρο.
Και με τα ποδια μπορειτε να πατε οπου θελετε.
Και ωραια δειχνει και με πρωινο και σε σουπερ τιμη.

Να το κλεισεις!

Και το τερμινι δεν ειναι κατι το τραγικο απο αποψη ασφαλειας.Μια χαρα ειναι.
Ενταξει αισθητικα δεν ειναι το καλυτερο που μπορεις να πετυχεις,αλλα αναλογα με τα λεφτα που εχει καποιος,σε αναλογη τοποθεσια θα μεινει.

Ακομη μια προταση http://www.booking.com/hotel/it/hot...-09;srfid=0cd15e6e15832ce63e5fc8cdc89d7fbbX17

Και αλλη http://www.booking.com/hotel/it/st-...-09;srfid=0cd15e6e15832ce63e5fc8cdc89d7fbbX52
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
Μια χαρα ειναι το δευτερο.
Και κοντα στο μετρο.
Και με τα ποδια μπορειτε να πατε οπου θελετε.
Και ωραια δειχνει και με πρωινο και σε σουπερ τιμη.

Να το κλεισεις!
με εχετε μπερδεψει :roll:
καλη περιοχη ειναι το τερμινι jimp? με τα ποδια μπορω να κυκλοφορω το βραδυ? με προβληματισε το οτι ενω φαινεται ωραιο το ξενοδοχειο λεει οτι ειναι στον τεταρτο και στο πεμπτο οροφο ενος κτηριου ...? τι θελει να πει ο ποιητης...?
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
για την ακριβεια γραφει : The hotel, with 34 rooms, is housed on the 4th and 5th floor of a nineteenth-century palace. Scott House Hotel has been recently renovated and has all the comforts of a 3 star hotel at low and convenient rates!
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
για την ακριβεια γραφει : The hotel, with 34 rooms, is housed on the 4th and 5th floor of a nineteenth-century palace. Scott House Hotel has been recently renovated and has all the comforts of a 3 star hotel at low and convenient rates!
Θα μπορείς να περπατάς το βράδυ, αλλά δεν θα είναι η πιο ρομαντική βόλτα στην Ρώμη. Εμένα από τη διαδρομή στην Via Marsala μου έχει μείνει ότι μύριζε ούρα παντού και δεν ήθελα να πάρω ούτε ανάσα.

Το ξενοδοχείο εννοεί πως είναι ένα κτίριο και το ξενοδοχείο στεγάζεται στους δύο πάνω ορόφους. Στους υπόλοιπους μπορεί να έχει πχ άλλο ξενοδοχείο. Αυτο δεν είναι πρόβλημα και αυτό που είχα μείνει εγω έτσι ηταν
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
για την ακριβεια γραφει : The hotel, with 34 rooms, is housed on the 4th and 5th floor of a nineteenth-century palace. Scott House Hotel has been recently renovated and has all the comforts of a 3 star hotel at low and convenient rates!
ε τι δεν καταλαβαινεις ακριβως? οτι απο το συγκεκριμενο κτηριο τα δωματια του ξενοδοχειου βρισκονται σε αυτους τους 2 οροφους. Στους αλλους οροφους προφανως θα βρισκονται διαμερισματα , γραφεια ,υπηρεσιες ,οτιδηποτε τελοςπαντων.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.468
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom