Ταξιδιωτικοί οδηγοί και λοιπά βοηθήματα ταξιδιών

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Μα που στην ευχή είναι η δημοσίευση για το 1+1 δώρο του lonely planet???? Η δική μου διαγράφτηκε γιατί υπήρχε ήδη//// Από πότε απο τον Ιούνιο?? Ή εγώ δεν βλέπω ή οι διαχειριστές (βέβαια έχω και ραντεβού αύριο με τον οφθαλμίατρο)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μα που στην ευχή είναι η δημοσίευση για το 1+1 δώρο του lonely planet???? Η δική μου διαγράφτηκε γιατί υπήρχε ήδη//// Από πότε απο τον Ιούνιο?? Ή εγώ δεν βλέπω ή οι διαχειριστές (βέβαια έχω και ραντεβού αύριο με τον οφθαλμίατρο)
εδώ http://www.travelstories.gr/community/threads/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-lonely-planet.27939/page-6#post-642106
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Δεν είναι ακριβώς ταξιδιωτικός οδηγός αλλά αν μπορείτε να ρίξετε μια ματιά στην ταξιδιωτική εγκυκλοπαίδεια globus, όπου προτείνονται διαδρομές για διάφορους προορισμούς. Κάποτε το έδινε το BHMA και σήμερα βρήκα τυχαία το τεύχος ΗΠΑ&Καναδάς και καταχάρηκα μιας και αυτό το συγκεκριμένο βιβλίο με έκανε να αγαπήσω τα ταξίδια, τα βαρετά καλοκαιρινά μεσημέρια του γυμνασίου στον κατάξερο θεσσαλικό κάμπο. :icon_redface:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.725
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Κωδικός για έκπτωση 35% στα ebooks των Roughguides: SPRING35
Ισχύει και για μεμονωμένα κεφάλαια και για ολόκληρα βιβλία.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

marianna k.

Member
Μηνύματα
186
Likes
534
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Κoύβα
Αν έπρεπε να διαλέξετε ανάμεσα σε ταξιδιωτικό οδηγό lonely planet και rough guide τι θα επιλέγατε;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.476
Likes
28.924
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν έπρεπε να διαλέξετε ανάμεσα σε ταξιδιωτικό οδηγό lonely planet και rough guide τι θα επιλέγατε;
Εγώ προτιμώ Lonely Planet, αλλά μην ανησυχείς, συνεργάζονται. Αν προτιμάς κατεβατά και πολλές πληροφορίες πάρε rough guide, αν θες τα βασικά και πολλά χρηστικά, χάρτες κλπ πάρε Lonely Planet...
 

marianna k.

Member
Μηνύματα
186
Likes
534
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Κoύβα
Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!! :)
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Ψαχνοντας για πλοια μεταξυ προορισμων επεσα σε ενα πολυ ενδιαφερον και χρήσιμο εργαλείο....Η κύρια καινοτομία σε σχέση με τα υπάρχοντα σαιτ είναι οτι σου βγάζει και τις ανταποκρίσεις, δηλαδη δε χρειάζεται να ψαχνεις ενα ενα τα επιμέρους σκέλη της διαδρομης. Εχει και δρομολογια προς ιταλια, τουρκια απο οτι ειδα.

www.ferryhopper.com
 

akis5

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Οι Rough Guides γιορτάζουν τα 35 χρόνια από την έκδοση του πρώτου τους οδηγού και δίνουν έκπτωση 35% σε όλα τα ebooks. Χρησιμοποιήστε τον κωδικό RG35YEARS μέχρι τη Δευτέρα.
https://www.roughguides.com/shop/?v...cks_35_years_RG_12_05_2017&utm_source=adestra
Γνωριζει καπιος,αν υπαρχει σε μορφη pdf,η αλλο αρχειο,πληροφοριες για τα ελληνικα νησια.;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.488
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom