Τι χόμπυ έχετε;

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εγω παλι ασχολουμαι με την ενοργανη και ειδικευομαι στην δοκο!!!:haha::haha:
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
Ποιος είναι ο ....Κέντρος ρε?

Τέσπα οι δικές μου ασχολίες.
α}στο καλύτερο σημείο της Κηφισιάς{δεν δίνω διευθύνσεις}κάθομαι και πίνω τον καφέ μου και απολαυβάνω όλα τα θυληκά που κάνουν παρέλαση μπροστά μου.
β}Και γω γυμνάζω τους κοιλιακούς μου.Εχω επενδύσει τρελά λεφτά.Με τόσες μπύρες που έχω πιεί.Ποτέ δεν είχα διλλήματα του τύπου η μπύρα ή η γκόμενα.Εχω σχολάσει τρελό και ηλίθιο γκομενάκι{πολύ σέξυ που πολλοί θα σκοτώναν τη μάνα τους για να βρεθούν 15 λεπτά μαζί της.}Το ελλάτωμα της 'ηταν οτι γκρίνιαζε συνέχεια του στυλ πάλι έπινες όλο το βράδυ,πάλι πίνεις,στάματα να πίνεις και άλλα παρόμοια.Βρήκε τελικά ενα γκόμενο που γυμνάζεται τακτικά και ...ησύχασα.
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
καλα βρε madman ονομα και πραγμα εισαι εσυ παιδι μου...

μαλλον δεν ηρεμησες μονο εσυ, αλλα θα ηρεμησε και εκεινη απο εσενα..
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Τένις συστηματικά-ξένη λογοτεχνία-musica latina!!!!!!!!!
 

madman

Banned
Μηνύματα
110
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ανδρος{ΠΣΚ}
Ταξίδι-Όνειρο
Σιβηρία,Ανταρτική,Σαχάρα.
καλα βρε madman ονομα και πραγμα εισαι εσυ παιδι μου...

μαλλον δεν ηρεμησες μονο εσυ, αλλα θα ηρεμησε και εκεινη απο εσενα..
Τι εννοεί η ποιήτρια!
Συγνώμη με το φτωχό μου το μυαλό μου γλυκανάλατη και τρυφερή μου νεράιδα δε κατάλαβα τπτ.
:cool:Πάντως αυτή έχασε σίγουρα εμένα.:cool:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ποιος είναι ο ....Κέντρος ρε?

Τέσπα οι δικές μου ασχολίες.
α}στο καλύτερο σημείο της Κηφισιάς{δεν δίνω διευθύνσεις}κάθομαι και πίνω τον καφέ μου και απολαυβάνω όλα τα θυληκά που κάνουν παρέλαση μπροστά μου.
β}Και γω γυμνάζω τους κοιλιακούς μου.Εχω επενδύσει τρελά λεφτά.Με τόσες μπύρες που έχω πιεί.Ποτέ δεν είχα διλλήματα του τύπου η μπύρα ή η γκόμενα.Εχω σχολάσει τρελό και ηλίθιο γκομενάκι{πολύ σέξυ που πολλοί θα σκοτώναν τη μάνα τους για να βρεθούν 15 λεπτά μαζί της.}Το ελλάτωμα της 'ηταν οτι γκρίνιαζε συνέχεια του στυλ πάλι έπινες όλο το βράδυ,πάλι πίνεις,στάματα να πίνεις και άλλα παρόμοια.Βρήκε τελικά ενα γκόμενο που γυμνάζεται τακτικά και ...ησύχασα.
εισαι απλα απαιχτος ρε μαγκα...
η απολυτη ηδονη να φτυνεις γκομενακι ψωνισμενο απο το πανω ραφι και να μη ξερει απο που τουρθε το σοφαντισμα:haha:

αλλα και το δικο σου διλλημα....'μπυρα ή γκομενα'' θα μεινει στην ιστορια:haha::haha:
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
Τι εννοεί η ποιήτρια!
Συγνώμη με το φτωχό μου το μυαλό μου γλυκανάλατη και τρυφερή μου νεράιδα δε κατάλαβα τπτ.
:cool:Πάντως αυτή έχασε σίγουρα εμένα.:cool:
εχεις πολυ πλακα madman, ελα και σε καμια συναντηση να τα πουμε απο κοντα!!:haha::haha:

μαλλον και εσυ εχασες την κουκλα madman, αλλα σου αρεσει τωρα να υπερηφανευεσαι που την ειχες εστω και για λιγο..γι' αυτο αλλωστε ακομα την θυμασαι και την αναφερεις..
 
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΙΕΤΝΑΜ
.εγω παλι παιδια ειμαι καθε πσκ στα βουνα!!:clap:.....οχι! οχι!.δεν τρελαθηκαμαι ακομη!:bleh:....μου αρεσει το περπατημα!:clap:....προχθες 3ημερες βαλια καλντα!...αυριο 4 τζουμερκα!:clap:....ειναι και οικονομικο!!!:rolleyes:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.532
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μερικά στατιστικά μου: 128 ταινίες σε αίθουσες το 2008, 61 ως τώρα το 2009

:shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom