Ryanair ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ 10 ΕΥΡΩ ΜΕΤ'ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Η εταιρεία λέγεται Ryanair και όχι Ryainair.
 

gavros7

Member
Μηνύματα
37
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονια
απο ροδο για μπολονια 5 ευρω πτηση με ολα τα λοιπα που χρεωνει και μαζι με βαλιτσα και επιστροφη 50 ευρω αυτα ειναι φυγαμε η φτωχεια θελει καλοπεραση...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.995
Likes
12.063
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
υπάρχει περίπτωση να βάλουν ryan air στην αθήνα;; :(
ΡΕΕΕΕΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η Ryanair; Κι ας εχει 30 ευρω το εισιτηριοοο :(
Το εχουμε ξαναπει πολλες φορες... Οχι, δεν αφηνουν οι taver, North και αλλοι...

Ειναι πολυ ακριβο το Ελ Βενιζελος και με εκλεκτους πελατες!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.786
Ορίστε μας, έκλεισα καλοκαιρινά εισιτήρια Λονδίνο- Θεσσαλονίκη από το χειμώνα που οι τιμές ανέβαιναν -νόμιζα ότι λόγω Ολυμπιακών θα ήταν πιο ακριβά όσο πλησιάζει ο καιρός-και τώρα είναι σε ελεύθερη πτώση...Με τη διαφορά θα έβγαζα ένα ακόμη εισιτήριο. Κλαψ! Καλύτερα να μην το ήξερα.
 

funtukaki

Member
Μηνύματα
61
Likes
51
για Θεσ/κη-Μιλανο που ανεφερε και ο bl4ckwar βρηκα 19-23Απριλιου οντως με 10 με επιστροφη,αλλα για Θεσ/κη-Barcelona δεν βρισκω,τι ημερομηνιες βρηκατε με 18Ε μονο?
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βόρειος Πόλος
Βρήκα κι εγώ Άραξος-Μιλάνο με 10 ευρώ αλλά ρίχνοντας 1 ματιά στο booking για ξενοδοχείο, διαπιστώνω ότι έχουν κλείσει τα περισσότερα και τα υπόλοιπα έχουν από 200 ευρώ το δίκλινο...Πολλά είναι..Μας βλέπω στα παγκάκια!
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Venia ποιες ημερομηνίες κοιτάς; Γιατί κι εγώ δεν είχα δει, έχει εκθέσεις και τελικά θα μείνω μπέργκαμο και θα πάω λίμνες αν έχει καλό καιρό. Βρήκα σπίτι για 8 άτομα με 375ευρώ! Τρεις μέρες ευτυχώς! Θα έχουμε και αυτοκίνητο, θες να έρθεις κι εσύ;; :p εγώ έκλεισα 20 με 23 Απρίλη
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
funtukaki said:
για Θεσ/κη-Μιλανο που ανεφερε και ο bl4ckwar βρηκα 19-23Απριλιου οντως με 10 με επιστροφη,αλλα για Θεσ/κη-Barcelona δεν βρισκω,τι ημερομηνιες βρηκατε με 18Ε μονο?
Δεν εψαξα για Απριλιο, λογο του Πασχα... Καπου στις 5-20 Μαιου εβαλα και βρηκα το ποσο που ειπα .
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βόρειος Πόλος
Venia ποιες ημερομηνίες κοιτάς; Γιατί κι εγώ δεν είχα δει, έχει εκθέσεις και τελικά θα μείνω μπέργκαμο και θα πάω λίμνες αν έχει καλό καιρό. Βρήκα σπίτι για 8 άτομα με 375ευρώ! Τρεις μέρες ευτυχώς! Θα έχουμε και αυτοκίνητο, θες να έρθεις κι εσύ;; :p εγώ έκλεισα 20 με 23 Απρίλη

Τέλεια- έφτασα!!! Για 20-23 κοιτάζω κι εγώ κι είναι όλα πανάκριβα..Κοίταξα για Μπέργκαμο κι εγώ μετά αλλά έχουν μείνει ελάχιστα ελεύθερα κι είναι εξίσου ακριβά. Σε ποιο site είδες το σπίτι? Πολύ καλή η τιμή του! Εμείς είμαστε 4 άτομα. Ναι, έχει τη διεθνή έκθεση κουζίνας και θα με ενδιέφερε να πάω γιατί αυτή την εποχή ψάχνω για να φτιάξω κουζίνα :bleh:
Στις λίμνες θα πας με αυτοκίνητο ή βολεύει τραίνο? Ψάχνω να δω τί αξιοθέατα υπάρχουν στο Μπέργκαμο αν μείνω εκεί. Αλλιώς, θα αλλάξω τις ημερομηνίες προκειμένου να βρω στο Μιλάνο κάτι οικονομικότερο.
 

fronimitis

Member
Μηνύματα
94
Likes
52
Επόμενο Ταξίδι
"Εκεί στις Μπραχάμες"
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία
Τώρα έμαθα ότι η Ryanair πετάει και στην Πάτρα, γουάου! (για εμάς τους Αθηναίους). Και βλέπω τρελές τιμές, πχ στα γρηγορα που'ψαξα για Απρίλιο, είδα Πάτρα - Πάφος 40?, Πάτρα - Λονδίνο 18?, Πάτρα - Μιλάνο 10?...
Unπίστευτable!
 

Marlin

Member
Μηνύματα
171
Likes
197
Επόμενο Ταξίδι
Κροατία, Δαλματικές ακτές
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κένυα
Τι κρίμα που Μιλάνο έχω πάει... Σε λίγο θα βγάλουν και τιμή με αρνητικό πρόσημο... Προφανώς προσπαθούν να ανακτήσουν το χαμένο έδαφος των ακυρώσεων.. όπως και να'χει εμάς αυτό μας συμφέρει!!! :D:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom