Βρώμικοι λαοί (στην Ευρώπη)!

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Τι είπαμε ακριβώς έκανες στις αντρικές τουαλέτες; :bleh:
Το κανονικό μου όνομα είναι Νώντας...:bleh:

Ξέρεις πολλές φορές ο προθάλαμος με τους νιπτήρες είναι κοινός και για άντρες και για γυναίκες....:D
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Το κανονικό μου όνομα είναι Νώντας...:bleh:

Ξέρεις πολλές φορές ο προθάλαμος με τους νιπτήρες είναι κοινός και για άντρες και για γυναίκες....:D
Οκ μου διέφυγε αυτό...Νώντα :bleh::haha:
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Εγώ πάντως δεν θα ξεχάσω σε μια τουαλέτα ταβέρνας σε νησί μια μαμά αγγλίδα να βάζει το κοριτσάκι της να κάτσει στην πενταβρώμικη λεκάνη...... και εμάς που περιμέναμε να έχουμε πάθει σοκ!!!!!!
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Εγώ πάντως δεν θα ξεχάσω σε μια τουαλέτα ταβέρνας σε νησί μια μαμά αγγλίδα να βάζει το κοριτσάκι της να κάτσει στην πενταβρώμικη λεκάνη...... και εμάς που περιμέναμε να έχουμε πάθει σοκ!!!!!!
Προφανώς για να αποκτήσει ανοσία το πιτσιρίκι
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ειναι αληθεια πως και οι Αγγλοι και οι Γαλλοι δεν τα πανε καλα με την καθαριοτητα. Απο προσωπικες εμπειριες εχω να πω τα χειροτερα. Ωστοσο επειδη αναφερθηκε και το θεμα "βρωμικο σπιτι", θεωρω πως οι Σουηδοι εχουν τα πιο βρωμικα σπιτια. Ειναι χαρακτηριστικο πως καλουν κοσμο στο σπιτι μονο την μερα που το καθαριζουν (συνηθως καποιο συνεργειο). Τις αλλες μερες ειναι σχεδον αδυνατον να αντεκεις να μπεις.
Οι Ελληνες εχουμε πολυ υψηλα στανταρτς καθαριοτητας. Αλλα ενδιαφερομαστε και κραταμε καθαρους μονο τους ιδιωτικους μας χωρους. Νομιζω πως ειμαστε απο τους χειροτερους λαους (ακομα κι απο τριτοκοσμικους) οσον αφορα στην καθαριοτητα κοινοχρηστων και ιδιωτικων χωρων.
Μακραν ο πιο καθαρος λαος οι Τουρκοι...
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Δεν εχετε δει σε πολλες ταινιες που ο πρωταγωνιστης κανει γυμναστικη, εχει γινει μουσκεμα και μετα σκουπιζεται με μια πετσετα και βαζει το καθαρο του το μπλουζακι;
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Δεν εχετε δει σε πολλες ταινιες που ο πρωταγωνιστης κανει γυμναστικη, εχει γινει μουσκεμα και μετα σκουπιζεται με μια πετσετα και βαζει το καθαρο του το μπλουζακι;
Λεπτομέρειες..εμείς κοιτάμε την υπόθεση της ταινίας :bleh: Πάντως όντως ενώ εντός σπιτιού είμαστε καθαροί, στον έξω κόσμο..άστα να πάνε...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Πάντως όντως ενώ εντός σπιτιού είμαστε καθαροί, στον έξω κόσμο..άστα να πάνε...
Ε, βέβαια, αφού υπάρχει η νευρωτική ελληνίδα μάνα να τρέχει σαν την τρελή από πίσω σας να τα κάνει όλα, καθαροί είστε. Χωρίς αυτήν, θα σου 'λεγα τι καθαρά που είναι τα σπίτια σας...:haha:
 

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Ε, βέβαια, αφού υπάρχει η νευρωτική ελληνίδα μάνα να τρέχει σαν την τρελή από πίσω σας να τα κάνει όλα, καθαροί είστε. Χωρίς αυτήν, θα σου 'λεγα τι καθαρά που είναι τα σπίτια σας...:haha:
Ε κάτι πήραμε από τη νευρωτική ελληνίδα μάνα που αναφέρεις :haha:
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Κατά κανόνα μια σύζυγο που να θυμίζει τη μάνα σας :haha:

φαύλος κύκλος αναπαραγωγής στερεότυπων που μάλλον έχουν φέρει προβλήματα;)
Κι εσείς όμως υπέροχη paefstra δεν χάνετε την ευκαιρία να υποδαυλίζετε(γυναικούλα, νοικοκυρούλα κλπ από άλλα τοπικ):)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom