Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Θα πώ κι εγώ την άποψη μου μιας και χθές γύρισα.Κάναμε το "λάθος" 2 μέρες να τρέχουμε πανικόβλητοι να δούμε όσα περισσότερα μπορούμε με αποτέλεσμα να κουραστούμε.Απο την τρίτη μέρα που το πήραμε χαλαρά και είπαμε οτι θα δούμε οτι μπορούμε και δεν γίνεται να κάνουμε τα πάντα περάσαμε σούπερ.Πάντως εμάς μας βόλεψαν τρομερά τα λεωφορεία και το μετρό είχαν πολύ καλά δρομολόγια και δεν είδαμε μποτιλιάρισμα όπως της αθήνας και οι οδηγοί αν και δεν ξέραν αγγλικά βοηθούσαν όσο μπορούσαν.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλησπέρα!Μόλις επέστρεψα και σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας!Πέρασα υπέροχα χάρη σ'αυτά που έμαθα εδώ και ελπίζω να βοηθήσω κι εγώ άλλους που θα θελήσουν να πάνε.
Αργότερα θα γράψω και γω την ιστορία μου!!
Καλα δεν το πιστευω!

Νομιζα οτι απο το πολυ το αγχος ειχες παθει τιποτα:D

Ελπιζω να τα περασες ωραια.
 

alexiou92

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ 14/04/2012
Και το δικό μου ταξίδι παιδιά πήγε τέλεια!!!
Ήταν η δεύτερη φορά που επισκέφτηκα τη Ρώμη αλλά τώρα την είδα πραγματικά!
Βέβαια σε καμία περίπτωση οι 4 και μισή γεμάτες μέρες δεν ήταν αρκετές!!!
Επιβάλλεται κι άλλο ταξίδι στη Ρώμη και μάλιστα μακάρι εντός του 2012!!!
Θα προσπαθήσω να γράψω και γω σύντομα τις εντυπώσεις μου αναλυτικότερα!!!

Υγ.: ΘΑ συμφωνήσω απόλυτα με την alkistismaria για το Della palma!!! Αφού δεν έμεινα για πάντα εκεί μέσα, ήταν άθλος!!! Θα μπορούσα να ζω μόνο με αυτό το παγωτό και γι αυτό το παγωτό!!!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ακουω οτι δοκιμασατε della palma και πολυ χαιρομαι!!! Χρυσες δουλειες το μαγαζι... δε φερατε ομως καμια μπαλιτσα πανακοτα και σ'εμας και θα μεινουμε με την ορεξη! :)
 

marianthi1984

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
bora-bora!!!
καλησπερα παλι κ απο εμενα!!!μια ερωτηση εαν ξερει καποιος να μου απαντησει,εχετε κατα νου κανενα ντοκιμαντερ που να αναφερεται στην ρωμη??κατι σαν εκπομπη για τουρισμο στην ρωμη???ψαχνω αλλα ματαια να βρω κατι!!!:mad:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Υπαρχουν διαφορα βιντεακια στο youtube, μπορεις να τα συνδυασεις. Δεν καταλαβα ομως αν ψαχνεις για πληροφοριες η απλα θελεις να δεις ενα ντοκιμαντερ.

px.

Δεν τα ειδα κ πολυ, δεν ξερω αν αξιζουν
 
Last edited by a moderator:

marianthi1984

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
bora-bora!!!
Βασικα ψαχνω πληροφοριες,και θα ηθελα να δω καποια πραγματα πριν παω στην αιωνια πολη!!στο youtube δεν εχει κατι απο οτι εχω ψαξει ,οπως κ στο internet,παλια ας πουμε ειχα κατεβασει καποια ντοκιμαντερ για διαφορες χωρες αλλα δυστηχως χαθηκαν απο το πρωην σκληρο δισκο μου!!
 

marianthi1984

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
bora-bora!!!
Παιδια ευχαριστω θα τα κοιταξω και θα σας απαντησω!!!κ παλι ευχαριστω!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom