Τι χόμπυ έχετε;

vicky_pl

Member
Μηνύματα
173
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
σινεμα, μαθαινω ισπανικα, μου αρεσουν πολυ τα βιβλια κ φετος αρχισα τεννις και γιογκα και θα ηθελα πολυ να τα συνεχισω γιατι εχω φαει κολλημα!
θα ηθελα πολυ να αρχισω ιππασια- αν κ ειχα πεσει μικρη:(-, μου αρεσει πολυ σαν σπορ καθως θαυμαζω και τη σχεση που εχει ο αναβατης με το αλογο -και ειμαι τιγκα φιλοζωη
επισης, εχω βαλει στο προγραμμα να αρχισω λατιν χορους και αργεντινικο τανγκο!:clap:
Ισπανικα και εγω θελω πολυ να μαθω και λεω να τα ξεκινησω μολισ τελειωσω τη σχολη μου....
Αλλα να σε ρωτησω κατι ???? Πως τα προλαβαινεις ολα αυτα???:shock:
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
Αλλα να σε ρωτησω κατι ???? Πως τα προλαβαινεις ολα αυτα???:shock:

:D ισπανικά, τεννις και γιογκα, δεν είναι πολλα αν το σκεφτείς , σου τρώει ένα δίωρο το καθένα την εβδομάδα ...
-αν και βοηθάει, κυρίως, το γεγονός ότι δεν έχω ακόμα βρει δουλειά!:roll::rolleyes::lol:
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Ωραίο θέμα...

Vylker νομίζω πως είμαι ο άνθρωπος σου καθώς παίζω σαν τρελή word of warcraft! :) και όντως είναι πολύ κάψιμο. Πολλές φορές λέω στον εαυτό μου "Θα παίξεις μόνο μία ώρα και μετά θα πιεστείς για να το κλείσεις" αλλά ποτέ δεν συμβαίνει αυτό καθώς κλείνω τουλάχιστον πεντάωρα κάθε φορά. Και όχι δεν είναι μόνο για παιδάκια αν σκεφτέι κανείς πως κλείνω τα 26 :)

Πέρα απο αυτό, μου αρέσει πολύ ο κινηματογράφος και ειδικά να πηγαίνω μόνη μου. Οι συναυλίες είναι μεγάλη αγάπη όπως και το διάβασμα. Έχω επίσης μεγάλη μανία με τα σεμινάρια. Πρόσφατα, γράφτηκα σε σεμινάρια διαλογισμού :) όπως επίσης σκέφτομαι να αρχίσω σύντομα και μαθήματα ιστιοπλοιίας. Αυτά προς το παρόν.
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
αγαπημενα μου το tae bo εκτονωνομαι!shopping αρκει να εχω λεφτα!μαθαινω την ελληνικη νοηματικη γλωσσα κ ειμαι ενθουσιασμενη!διαβαζω πολυ!κ μαρεσουν τα ταξιδια μινι κ διαρκειας!
 
Μηνύματα
49
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΥΤΑΝ
Κάνω διαλογισμό μπας και βάλω τάξη στη ζωή μου που ναι μπάχαλο. Και ζωγραφική βεβαίως. Αυτό βέβαια μέχρι τον Οκωβριο γιατί μετά με βλέπω να λιώνω στο διάβασμα.:(
 

Demetrius

Member
Μηνύματα
32
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Australia-N.Zealand
Τένις και πάλι τένις!..Όποτε μου μένει χρόνος απο το σέρφινκ για αναζήτηση ταξιδιωτικών προορισμών!! Όποιος έχει φώνιο με το τένις να μου στείλει να παίζουμε και μαζί όποτε μπορούμε.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
ας πω κι εγω με τη σειρα μου πως ασχολουμαι με χειροτεχνιες....βεβαια για να ειναι ολα τα αντικειμενα χρηστικα και ομορφα απαιτουν και πολλα χρηματα....χρονο τωρα εχω παρα πολυ!το λατρευω αυτο ομως...θελω να φτιαξω τοσα κι αλλα τοσα....πολυ μ'αρεσουν τα κερια και η διακοσμηση αντικειμενων με χαρτοπετσετες...ναι υπαρχει αυτη η τεχνικη και ειναι υπεροχη!...μερικα δειγματα στις "δημιουργιες μου" απλα πραγματακια βεβαια σε σχεση με αυτα που φτιαχνουν αλλες καλες κυριες που εχω βρει στο νετ και πραγματικα ζωγραφιζουν!!!:clap:
παντως δεν ειμαι πολυ του αθλητισμου αν και θα αρχισω κολυμβητηριο οπου να'ναι...αυτα...παντως οι χειροτεχνιες σε γεμιχουν και βεβαια σε ταξιδευουν!:bleh:
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
οταν δε σχεδιαζω καποιο ταξιδι (ειτε προκειται να γινει ειτε οχι) τοτε κατα κυριο λογο σερφαρω στο νετ, διαβαζω και παιζω ντραμς στο συγκροτημα που εχω με τους φιλους μου, χωρις να παραλειπω τις εξοδους. Μεχρι τα 50 μας θα εχουμε γινει μεγαλο ονομα,θα δειτε:clap:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ας πω κι εγω με τη σειρα μου πως ασχολουμαι με χειροτεχνιες....βεβαια για να ειναι ολα τα αντικειμενα χρηστικα και ομορφα απαιτουν και πολλα χρηματα....χρονο τωρα εχω παρα πολυ!το λατρευω αυτο ομως...θελω να φτιαξω τοσα κι αλλα τοσα....πολυ μ'αρεσουν τα κερια και η διακοσμηση αντικειμενων με χαρτοπετσετες...ναι υπαρχει αυτη η τεχνικη και ειναι υπεροχη!...μερικα δειγματα στις "δημιουργιες μου" απλα πραγματακια βεβαια σε σχεση με αυτα που φτιαχνουν αλλες καλες κυριες που εχω βρει στο νετ και πραγματικα ζωγραφιζουν!!!:clap:
παντως δεν ειμαι πολυ του αθλητισμου αν και θα αρχισω κολυμβητηριο οπου να'ναι...αυτα...παντως οι χειροτεχνιες σε γεμιχουν και βεβαια σε ταξιδευουν!:bleh:

καλα οτι θα πετυχαινα εδω ατομο που κανει ντεκουπαζ δεν το πιστευα...οποτε τωρα θα διαβαζεις και τη στηλη στις αγορες τοθ κοσμου μια που γραφω για αγορες χομπυ δηλ κυριως για ντεκουπαζ και χαρτοπετσετες..χιχι
ειμαστε και στα ιδια σαιτ...
 

sotiria

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ελλαδα αλλα που?
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΡ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ
οταν μου περισσευει χρονος απο το διαβασμα των ιταλικων και την δουλεια φτιαχνω κερια .οταν δεν εχω καλλιτεχνικες ανησυχιες χαλαρωνω με ενα καλο βιβλιαρακι . αυτη την χρονια θα παρακολουθησω και μαθηματα βυζαντινης αγιογραφιας :) ελπιζω μονο να με βολεψουν οι ωρες!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
καλα οτι θα πετυχαινα εδω ατομο που κανει ντεκουπαζ δεν το πιστευα...οποτε τωρα θα διαβαζεις και τη στηλη στις αγορες τοθ κοσμου μια που γραφω για αγορες χομπυ δηλ κυριως για ντεκουπαζ και χαρτοπετσετες..χιχι
ειμαστε και στα ιδια σαιτ...
εχεις γραψει ηδη?τελεια θα τα δω!!!....γερμανια εχει καλα νομιζω και φετος κατα πασα πιθανοτητα θα παω!!!!:clap::bleh::haha:θα σου στειλω μαιλ !!!
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
ο αθλητισμός είτε ως θεατής είτε παίζοντας ποδόσφαιρο. εδώ και ένα χρόνο περίπου, έχω πάρει και γω τα βουνά και πηγαίνω για τρέξιμο 2-3 φορές την εβδομάδα στο τατόι στο παλιό βασιλικό ανάκτορο. με ηρεμεί απίστευτα γυρίζω άλλος άνθρωπος από κει πάνω

όταν έχω όρεξη και χρόνο ασχολούμαι και με το φυσικό αθηνών :LOL:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.284
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom