Άγιος Δομήνικος Παμε Αγιο Δομηνικο?

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

Τιναζομαι και βλεπω το προσωπο ενος νεαρου –ειναι δεν ειναι 20 χρονων - σε αποσταση αναπνοης απ’το δικο μου να μου χαμογελαει. Πιστευω οτι μαλλον κανει λαθος , αλλα εκεινος συνεχιζει να με κοιτα χαμογελαστος και χωρις καθολου υπερβολες , ειναι πανεμορφος!...Εεεε,μια φωτογραφια θελω να βγαλω του λεω....-γιατι στο καλο του χαμογελαω κι εγω? Μπραβο go2dbeach! Αντι να τον αποθαρρυνεις να φυγει , χαζεψε , χαμογελα του και κοιτα τον προσπαθωντας να μαντεψεις ποσες ωρες τη μερα περναει στο γυμναστηριο! Και τωρα σου ερχεται και δευτερος , το ιδιο χαμογελαστος και ακομα πιο ωραιος! Υπεροχα!!
Καποιος ξεκοβει απο το τσουρμο και μας πλησιαζει ρωτωντας με ποιος απ’τους δυο μου αρεσει..
Και οι δυο σκεφτομαι - η μηπως το ειπα δυνατα? Γιατι ο τυπος μου λεει ακριβως αυτο...να νοικιασω οποιον θελω. Να νοικιασω???Ωστε τα παιδια απλα ειναι σε ωρα.. υπηρεσιας!! Μαλλον ο τριτος ειναι ο ‘μανατζερ’ των νεαρων και μαλλον κατεβηκα στο πιο λαθος μερος της παραλιας !
Αφου καταλαβα τι συμβαινει , κοβω το χαμογελο και κοφτα εξηγω , οτι μια φωτογραφια θελω να βγαλω και θα φυγω...με τα πολλα καταφερνω να επιστρεψω τους δυο νεαρους στο τσουρμο , αλλα ο τριτος τυπος μου γινεται βδελλα μέχρι τον κεντρικό δρόμο.
Ειχα ακουσει οτι στην Boca chica ανθει η πορνεια , αλλα δεν περιμενα οτι απευθυνεται κυριως σε γυναικες , ουτε οτι πρωι-πρωι στην παραλια θα γινοταν κατι τετοιο.
 
Last edited:

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Αρχικα με ενθουσιασες, μα στο τελος με εκανες να μελαγχολησω,παντως το αφιερωσες εκει που επρεπε:clap::clap::clap::clap::clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παίρνω μια βαλίτσα ποπ κορν, ένα βαρέλι πορτοκαλάδα και περιμένω να απολαύσω το ταξίδι. :clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ε είπα να αλλάξω. Οι μόνοι που τρώνε περισσότερη pizza από μένα είναι τα Χελωνονιντζάκια. :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ζηταs να σταματησω να γραφω με το φτανει ελεοs , η απο το Στελλιο να παψει να σε γαργαλαει?:lol:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.374
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ok! αρκει να μου πειs τι ειναι αυτο που σε διασκεδαζει τοσο για να το συνεχισω..:cool:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία

Attachments

  • 28,6 KB Προβολές: 360

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
ξενοδοχειο Residente los Pinos .
XAXAXAXAXAXA:haha::haha::haha::haha::haha::haha: :clap::clap::clap::clap: :haha::haha::haha::haha::bleh::bleh::bleh::bleh: :bleh::bleh: Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ:haha::haha::haha::haha::haha::haha: :D:D:D:D
sorry παίδες αλλά είναι private αυτό το αστειάκι χαχαχαχαχα μας έκανες να γελάσουμε πάντως....τι μας θύμισες τώρα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom